„Na sygnale" odcinek 416. Nowy poznaje prawdę o Lenie. Dziewczyna perfidnie manipuluje swoimi adoratorami! [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Na sygnale" odcinek 416. - streszczenie. Nowy dowiaduje się, że Lena skłamała i znów spotkała się z Kubą. Prawdę mówi mi Britney, która uważa, że Lena nadal manipuluje swoimi adoratorami. Później Gabriel spotyka Lenę przed badaniami i na nowo daje jej się oczarować.

Multimedia

"Na sygnale" odcinek 416. w środę 25.01.2023 o godzinie 21:55 w TVP1

Nowy odkrywa, że Lena skłamała i w tajemnicy znów spotkała się z Kubą. Informację dostaje od Britney, według której dziewczyna cały czas sprytnie manipuluje swoimi wielbicielami. Później spotyka Lenę przed kolejnymi badaniami i na nowo daje się jej oczarować. Zespół Benia trafia do chorego, który ma problemy z oddychaniem. Młoda kobieta użyła gazu pieprzowego pewna, że mężczyzna chciał ją napaść. Okazuje się, że pacjent szukał jedynie zaginionej córki, Marysi, którą bardzo przypomina zaczepiona przez niego nieznajoma.

Ewa planuje uwieść Artura! Opowiada o swoim planie ArgasińskiemuZobacz więcej

Kolejnym pacjentem ratowników zostaje kaskader, Krystian. Tym razem spadł z konia i doznał urazu nogi. Benio szybko odkrywa, że "ranny" wszystkie objawy symuluje, by znów spotkać Britney. Kolejne wezwanie napływa do wypadku w lesie. Quad potrącił nastolatka. Gdy doktor Vick chce zawiadomić rodziców chłopaka i policję, ofiara wypadku ucieka. Okazuje się, że nastolatek zna zaginioną dziewczynę, Marysię.

Zobacz zdjęcia z odcinka w galerii!!

Zobacz galerię

"Na sygnale" - o czym jest serial?

"Na sygnale" to polski serial medyczny, emitowany początkowo na antenie TVP2, a następnie na antenie TVP1 od 12 lutego 2014, ukazujący pracę ratowników pogotowia ratunkowego. Produkcja skupia się na pracy, ale również życiu prywatnym bohaterów, często ujawniając ich uczucia, plany i marzenia. Bohaterowie budzą ogromną sympatię widzów, dlatego serial w latach 2015–2017 twórcy odebrali Telekamerę „TeleTygodnia” w kategorii Serial paradokumentalny, dzięki czemu w 2018 zdobyli Złotą Telekamerę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×