"Na sygnale". Przemysław Gąsiorowicz nie żyje. Grał w wielu polskich serialach. Zginął tragicznie jadąc na pogrzeb!

Kolejne tragiczne wiadomości z aktorskiego świata. Nie żyje polski aktor Przemysław Gąsiorowicz, który należał do zespołu Teatru im. Juliusza Osterwy w Lublinie. 43-latek poniósł śmierć w wypadku samochodowym, jadąc na pogrzeb kolegi.

Multimedia

Przemysław Gąsiorowicz nie żyje

Polski aktor Przemysław Gąsiorowicz nie żyje. Tragiczną informację potwierdził Redbad Klynstra-Komarnicki, dyrektor Teatru im. Janusza Osterwy w Lublinie. Aktor miał 43 lata i zginął jadąc na pogrzeb kolegi, Witolda Kopcia, który zmarł 3 stycznia.

Jak informuje "Dziennik Wschodni", Przemysław Gąsiorowicz podróżował wspólnie z innym aktorem, Janem Wojciechem Krzyszczakiem. Peugeot Partner, którym podróżowali aktorzy, zjechał ok. godziny 14:00 w sobotę, 8 stycznia 2022 roku, na obwodnicy Lubartowa na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z Hondą Civic, którą jechała czteroosobowa rodzina.

Polska aktorka Teresa Aksinowicz Jander nie żyje. Miała 67 lat!Zobacz więcej

Przemysław Gąsiorowicz trafił do Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 4, gdzie walczono o jego życie. Niestety, lekarze byli bezsilni. Jan Wojciech Krzyszczak trafił do szpitala w Lubartowie, gdzie trafiła również pasażerka jadąca Hondą. Do szpitali w Lublinie przewieziono poszkodowanego kierowcę Hondy oraz dwójkę małych dzieci - w wieku 1 i 2 lat.

Przemysław Gąsiorowicz urodził się 13 lipca 1978 roku w Poddębicach. Doskonale radził sobie na scenie, ale można było obejrzeć go także w dużej liczbie polskich seriali. Znalazł się w obsadzie takich produkcji jak m.in. "Klan", "Samo życie", "Pierwsza miłość", "Plebania", "M jak miłość", "Pitbull", "Faceci do wzięcia", "Historia Roja" czy "Na sygnale".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×