Na te seriale warto czekać! TOP 10 nadchodzących premier na Netflixie. "Wednesday" i "Dragon Age" już tuż-tuż

Netflix nieustannie zasypuje na nowościami. Gigant nie tylko kontynuuje swoje popularne serie, ale inwestuje też w zupełnie nowe marki. Zebraliśmy kilka najlepszych propozycji w listę TOP 10 nadchodzących premier. Przeczytaj cały artykuł i obejrzyj galerię. Dowiedz się, na co najbardziej warto czekać.

Multimedia

Nowości na Netflix - TOP 10. Do wyboru, do koloru

Przekrój produkcji, jakie szykuje dla nas Netflix, wygląda bardzo solidnie. W najbliższym czasie premierę będą miały dramaty, fantastyka, romanse, thrillery, komedie, science fiction i coś nastawionego bardziej na wartką akcję. Na szczególną uwagę zasłużyło jednak kilka produkcji, wyróżniających się na tle pozostałych zapowiedzi.

Filmowe hity września. Te produkcje zachwycają nas już teraz, co będzie pod koniec miesiąca?Zobacz więcej

Netflix zaczyna z wysokiego "C"

Wśród najgorętszych zapowiedzi zobaczymy m.in. serial nawiązujący do tragedii katedry Notre Dame, kolejną adaptację historii jednej z najbardziej ekscentrycznych i popularnych rodzin w popkulturze czy animację osadzoną w uniwersum jednej z najpopularniejszych gier komputerowych na świecie.

Wakacje z dala od rodziny, czyli nowa komedia Netflix. Warto poświęcić jej swój czas?Zobacz więcej

"Notre Dame" w TOP 10 premier

Wśród naszych propozycji znajdziesz serial oparty na jednej z najnowszych i największych katastrof historycznych na świecie. Mowa tu oczywiście o pożarze katedry Notre-Dame de Paris. Serial opowie o bohaterskich strażach, próbujących uratować ten piękny zabytek. Problemem okazuje się nie tylko żywioł, ale też ludzka psychika.

Serial o latorośli "Rodziny Addamsów" zapowiada się ciekawie. Będzie i mrocznie, i komicznie!Zobacz więcej

Koniecznie zobacz galerię i poznaj całe TOP 10 nadchodzących seriali na Netflixie, na które najbardziej warto czekać! Zapoznaj się też z TOP 10 najciekawiej zapowiadających się filmów na Netflixie.

Zobacz galerię

Lista sporządzona została w oparciu o zakładkę “Warte czekania” na platformie Netflix.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×