Na Wspólnej

"Złotopolscy". Klaudia Halejcio kiedyś i dziś. Aktorka przeszła ogromna metamorfozę! Tak zmieniła się od początku swojej kariery

Klaudia Halejcio dziś jest jedną z najpopularniejszych aktorek i osobowości telewizyjnych w Polsce. Wielu twierdzi również, że jest także jedną z najpiękniejszych w branży! Pokazujemy, jak wyglądała aktorka, gdy dopiero zaczęła zdobywać rozpoznawalność. Od czasu jej pierwszej poważnej roli zmieniła się nie do poznania!

13.09.2022Złotopolscy

"Pierwsza miłość". Tak mieszka Grażyna Wolszczak! Wyjątkowa kuchnia i imponująca garderoba w mieszkaniu gwiazdy seriali robią wrażenie

Grażyna Wolszczak od lat jest uznawana za jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda seriali jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami kulisami ze swojego życia zawodowego i prywatnego, a także tym, jak obecnie mieszka. Na największą uwagę zdecydowanie zasługuje imponująca garderoba, a także kuchnia, z której aktorka jest wyjątkowo dumna.

12.09.2022Pierwsza miłość

"Taniec z gwiazdami". Michał Mikołajczak i Edyta Zając potwierdzają swój związek! Para w czułych objęciach wspólnie pozowała do zdjęć

Od dłuższego czasu spekulowano na temat rzekomego związku Michała Mikołajczaka i Edyty Zając. Okazuje się, że para w końcu postanowiła się ujawnić! Kobietę można było zauważyć na widowni ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami", gdzie kibicowała swojemu wybrankowi. Po nagraniu odcinka aktor i modelka chętnie pozowali do zdjęć obecnym fotoreporterom.

31.08.2022Taniec z gwiazdami

"Na Wspólnej". Bożena Dykiel miłość swojego życia poznała w... Japonii! Od pół wieku tworzy z Ryszardem Kirejczykiem wzorowe małżeństwo

Bożena Dykiel od lat zachwyca na ekranie. Obecnie widzowie najbardziej kojarzą ją z roli Marii Zięby z "Na Wspólnej", gdzie gra żonę Włodka. Prywatnie jednak aktorka od blisko pół wieku jest szczęśliwą żoną. Swojego męża "przywiozła" z dalekiej Japonii. Ich wspólne życie to sielanka ze sporą dawką pikanterii. Poznaj historię miłości Bożeny Dykiel i Ryszarda Kirejczyka.

26.08.2022Na Wspólnej

Jesienna ramówka TVN 2022: 11. edycja" Top Model", nowy "Masterchef", "Herkules" i co jeszcze? Wybraliśmy najciekawsze programy i seriale!

Jesienna ramówka 2022 TVN. Co nowego w telewizji? Koniec wakacji oznacza pojawienie się informacji na temat tego, co zobaczymy we wrześniu w telewizji. W jesiennej ramówce 2022 TVN znajdziemy różne propozycje. Widzowie z pewnością najbardziej czekają nowe edycje programów "Top Model", "Masterchef", czy "Mam talent!". W ramówce TVN nie zabraknie również absolutnych nowości. Co dokładnie widzowie będą mogli oglądać już niedługo?

25.08.2022Jesienna ramówka TVN 2022

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×