Najpiękniejsze pary z tureckich seriali. Alihan i Zeynep z "Zakazanego owocu" czy Eda i Serkan z "Zapukaj do moich drzwi"?

Tureckie seriale - w popularnych produkcjach znad Bosforu rządzi miłość i piękne pary kochanków, których losy elektryzują widzów. W tureckich serialach nie brakuje wspaniałych duetów. Eda i Serkan z głośnego "Zapukaj do moich drzwi" czy Seher i Yaman z "Emanet"? Oto najpiękniejsze pary z tureckich seriali.

Multimedia

Najpiękniejsze pary z tureckich seriali

Miłość w tureckich serialach przybiera różne oblicza, ale zawsze tętni emocjami i wzrusza. W 2021 roku w Turcji pojawiło się mnóstwo seriali, w których zachwyciły nas serialowe pary. Na szklanym ekranie mogliśmy oglądać gwiazdy tureckiej telewizji - większości udało się stworzyć zgrane duety aktorskie.

Oni na graniu w tureckich serialach zarabiają najwięcej! Oto najbogatsi tureccy aktorzy i aktorkiZobacz więcej

Eda i Serkan z "Zapukaj do moich drzwi" czy Seher i Yaman z "Emanet" - ich ekranowa miłość rozpalała serca widzów w 2021 roku. W galerii znajdziecie nasz subiektywny ranking: najpiękniejsze pary z tureckich seriali 2021.

Poznajcie wspaniałe aktorskie duety prostu z Turcji - chemia między tymi bohaterami jest bardzo silna!

Zobacz galerię

Tureckie seriale i ich fenomen

Tureckie seriale to jedne z najpopularniejszych produkcji w polskiej telewizji i popkulturowy fenomen. Z jednej strony egzotyczne, obrazujące życie w Turcji, a z drugiej uniwersalne w swoim przesłaniu, za każdym razem świadczące o potędze miłości. W Polsce wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" - widzów porwała nie tylko ekranowa intryga mniej lub bardziej luźno oparta na historii Turcji, ale przede wszystkim aktorstwo, kostiumy oraz scenografia. Właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała przeminąć.

TVP emituje obecnie trzy tureckie seriale: "Elif" i "Przysięgę" oraz "Miłość i przeznaczenie", czyli serialową nowość, która zastąpiła "Promyka nadziei". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Wieczna miłość" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
 • Niedługo nie 3, a 2 bo stare strupy trupy dupe i jest koniec przysięgi (gość)

  Ozge też macza palce w tym aby zakończyć przysięgę

  17.04.2022 18:08
 • D. (gość)

  Zdecydowanie i nieodwołalnie Mahur i Celal z serialu "Maraşlı"

  25.12.2021 02:32
 • Luna (gość)

  Hercai, Kalp yarasi,Alev alev, Kardeslerim, mam nadzieje, że kiedyś kupią któryś z tych seriali do polskiej tv bo warto zamiast tasiemców Elif i Yemin.

  20.12.2021 01:37
 • Klara (gość)

  Zapukaj do moich drzwi najlepszy

  19.12.2021 15:40
 • Dziunia (gość)

  Eda i Serkan zdecydowanie. Hande i Kerem prywatnie i na ekranie najlepsi

  17.12.2021 20:14
 • Weronika (gość)

  Sen cal capimi najlepsze

  17.12.2021 16:20
 • Roza (gość)

  Zaufanie też jest ładny mogli by go puścić

  16.12.2021 07:07
 • Kokos (gość)

  "Hercai" i "Kalp yarasi" mogłoby polecieć w Polsce.

  14.12.2021 18:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×