"Nasz nowy dom 19". Katarzyna Dowbor przywróciła nadzieję kolejnej rodzinie! Syn Anety i Bartka jest niepełnosprawny, a ich dom nie spełniał jego potrzeb. To uległo zmianie!

Ekipa Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom" odmieniła życie setek rodzin w Polsce. Nie inaczej będzie i w tym roku - gospodyni programu wraz ze specjalistami znów ruszyła w Polskę, aby pomóc tym, którzy nie widzą już nadziei na poprawę swojego losu. Jako pierwszą w nowym, 19. sezonie programu "Nasz nowy dom" odwiedzą rodzinę pani Anety i pana Bartka, opiekujących się niepełnosprawnym synem. Ich dom nie jest przystosowany do potrzeb ich rodziny. Zobacz, jak zmieniła to Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą!

Multimedia

Słowa "wyremontujemy Wasz dom!" padły już 264 razy, ale potrzebujących i ciężko doświadczonych przez los ludzi wciąż jest wielu, dlatego ekipa programu "Nasz Nowy Dom" od 1 września wyrusza w Polskę, by pomóc kolejny rodzinom. Wizyta Katarzyny Dowbor spełni ich marzenia o bezpiecznym i przytulnym domu.

Wiesław Nowobilski zdradził jedną z największych tajemnic programu "Nasz nowy dom"!Zobacz więcej

Od 9 lat ekipa fachowców pod czujnym okiem Katarzyny Dowbor przeprowadza remonty domów i mieszkań. Program daje jego bohaterom nie tylko nowy, wymarzony dom, ale często jest impulsem do prawdziwej zmiany dotychczasowego życia. W 19. sezonie z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk (od września Martynę można oglądać w nowej roli związanej z jej zamiłowaniem do sztuki i pięknych staroci "z duszą" znalezionych na pchlich targach. Projektantka wystąpi w nowej produkcji "Łowcy skarbów. Kto da więcej" na antenie Czwórki, Marta Kołdej, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk oraz niezawodni kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski, który w tym sezonie podbija również parkiet "Tańca z Gwiazdami".

Tak wyglądał 1. odcinek "Dancing with the stars". Publikujemy mnóstwo zdjęćZobacz więcej

Już od września czekają nas kolejne chwytające za serce historie i 12 zdumiewających metamorfoz. Jesienią ekipa "Naszego Nowego Domu" przemierzy setki kilometrów, by dotrzeć do kolejnych bohaterów. Pojawią się m.in. w Drochlinie, Lędyczku, Hajnówce. W pierwszym odcinku poznamy historię pani Anety, pana Bartka i ich syna, który jest dzieckiem z niepełnosprawnością, nie siedzi, nie mówi, prawdopodobnie nie widzi. Młode małżeństwo nie poddaje się i każdego dnia walczy o poprawę stanu synka, każdy grosz inwestując w rehabilitacje i ćwicząc z Wiktorem w domu. Z pomocą rodziców małżeństwo kupiło pół starego domu, wymagającego generalnego remontu. Niestety brak pieniędzy uniemożliwił dostosowanie domu do potrzeb Wiktora. Z pomocą nadejdzie niezawodna ekipa "Naszego nowego domu"!

W galerii publikujemy zdjęcia przed i po metamorfozie! Tak ekipa Katarzyny Dowbor odmieniła ich życie

Premierowe odcinki w każdy czwartek, od 1 września, o godzinie 20:05 na antenie Polsatu. Program "Nasz nowy dom" na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje firma Constantin Entertainment.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×