"Nasz nowy dom 19". To będzie jeden z najbardziej poruszających odcinków w historii programu? Losy tej rodziny chwytają za serce. „Nie siedzi, nie mówi, prawdopodobnie nie widzi”

Już niebawem do Polsatu powróci nowa edycja uwielbianego przez widzów "Naszego nowego domu". Okazuje się, że w najnowszym sezonie programu, telewidzowie będą mieli okazję poznać wyjątkowo smutną historię rodziny pani Anety i pana Bartka. To, przez co przechodzi ich synek jest wprost niewyobrażalne.

Multimedia

"Nasz nowy dom 19" - kiedy nowy sezon?

Lada chwila widzowie będą mogli ponownie oglądać premierowe odcinki programu "Nasz nowy dom", w którym Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą pomaga odmienić życie najbardziej potrzebującym rodzinom. Początek najnowszego sezonu programu będzie miał miejsce 1 września, o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat. Niezmiennie na widzów będą czekać poruszające historie ludzi, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie. Wiadomo już, że jednymi z bohaterów najnowszej edycji "Nasz nowy dom" będzie rodzina pani Anety i Pana Bartka.

Katarzyna Dowbor obawia się tegorocznej zimy. Do ogrzania ma nie tylko dom...Zobacz więcej

Historia tej rodziny chwyta za serce

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie programu, w jednym z odcinków będziemy mieli okazję poznać panią Anetę i Pana Bartka, którzy opiekują się swoim synem Wiktorem. Okazuje się, że rodzina jest w dramatycznej sytuacji, ponieważ przez swoją niepełnosprawność, dziecko nie jest w stanie siedzieć, mówić i prawdopodobnie również nie widzi. Cały domowy budżet idzie na jego rehabilitację, przez co pani Aneta i Pan Piotr nie są w stanie wyremontować domu, dostosowując go do potrzeb chłopca. Na szczęście rodzina będzie mogła liczyć na pomoc Katarzyny Dowbor i jej ekipy.

Bohaterką jednego z odcinków jest pani Aneta, pan Bartek i ich syn, który jest dzieckiem z niepełnosprawnością, nie siedzi, nie mówi, prawdopodobnie nie widzi. Młode małżeństwo nie poddaje się i każdego dnia walczy o poprawę stanu synka, każdy grosz inwestując w rehabilitacje i ćwicząc z Wiktorem. Z pomocą rodziców małżeństwo kupiło pół starego domu, który wymaga generalnego remontu. Niestety brak pieniędzy uniemożliwił dostosowanie go do potrzeb chłopca. Z pomocą nadchodzi niezawodna ekipa, a rodzina słyszy słowa, na które tak bardzo czekała: „Wyremontujemy Wasz dom!” - czytamy na oficjalnej stronie programu.

Zobacz galerię

Wiesław Nowobilski zdradził jedną z największych tajemnic programu "Nasz nowy dom"!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×