nasz nowy dom 19

„Nasz nowy dom 19” ostatni odcinek we wsi Mikulicze. Nie przetrwałyby zimy w swoim domu. Katarzyna Dowbor sprawiła im gwiazdkę z nieba na długo przed świętami Bożego Narodzenia!

Za nami ostatni odcinek programu „Nasz nowy dom 19”. Tym razem byliśmy świadkami metamorfozy domu pani Justyny, która dla zdrowia swojej cierpiącej na zespół Downa córki przeniosła się ze Śląska na Podlasie. Ich dom nie miał łazienki, ocieplonych ścian a ogrzewało go ledwo kilka elektrycznych grzejników... Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. To już jednak przeszłość - Katarzyna Dowbor wraz z ekipą kompletnie go odmieniła!

17.11.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 19" we wsi Piaseczno obok Włocławka. Samotna matka wychowuje trójkę dzieci. Nie mają nawet łazienki! Z pomocą przyszła Katarzyna Dowbor!

Za nami kolejny odcinek 19. sezonu programu "Nasz nowy dom". Tym razem ekipa pod dowództwem Katarzyny Dowbor zawitała we wsi Piaseczno obok Włocławka, gdzie czekała na nich cała masa roboty! W zrujnowanym domu samotna matka wychowuje trójkę dzieci, a nie mają nawet łazienki! Na szczęście, dzięki telewizji Polsat, to się zmieni!

03.11.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 19" w Józefkowie. Pani Żaneta przeżyła piekło na ziemi. Musiała uciekać z dziećmi od przemocowego męża. Dzięki Katarzynie Dowbor znowu może poczuć się bezpiecznie!

Za nami kolejny odcinek 19. sezonu programu "Nasz nowy dom". Tym razem poznaliśmy poruszającą historię Pani Żanety, która wraz ze swoimi dziećmi odeszła od przemocowego męża. Kobieta miała jedno marzenie - bezpieczne miejsce na ziemi dla swojej rodziny. Katarzyna Dowbor z ekipą pomogli jej je spełnić!

27.10.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 19" we wsi Makówiec. Przyszłość nieuleczanie chorej Zuzi spędzała rodzicom sen z powiek. Dzięki Katarzynie Dowbor dziewczynka ma szanse na szczęśliwe dzieciństwo!

Za nami kolejny odcinek 19. sezonu programu "Nasz nowy dom". Tym razem poznaliśmy poruszającą historię Pani Anety i Pana Leszka, którzy opiekują się swoją nieuleczalnie chorą córeczką. Dziewczynka przez swoją niepełnosprawność była dosłownie uwięziona w bloku na 4. piętrze. Dzięki Katarzynie Dowbor mała Zuzia ma teraz szanse na szczęśliwe dzieciństwo!

20.10.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 19" w Dębowcach. Samotna matka straciła dom w pożarze. Dzięki Katarzynie Dowbor nie wyląduje z dziećmi na bruku!

Za nami kolejny odcinek 19. sezonu programu "Nasz nowy dom". Tym razem poznaliśmy wzruszającą historię samotnej matki, która w pożarze straciła dom! Mało brakowało, a razem z dziećmi wylądowałaby na bruku! Na szczęście, wtedy do akcji wkroczyła Katarzyna Dowbor z ekipą! Sprawdźcie, co wydarzyło się w odcinku "Naszego nowego domu 19" ze wsi Dębowce.

13.10.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 19" w Hajnówce. Matka z niepełnosprawnym synem musiała mieszkać kątem u sąsiadów! Katarzyna Dowbor sprawiła, że teraz będą mogli godnie żyć

Za nam kolejny odcinek 19. edycji programu "Nasz nowy dom". Tym razem widzowie mieli okazję poznać panią Wierę opiekującą się dorosłym niepełnosprawnym synem. Poprzednia ekipa remontowa zostawiła ich w połowie prac, przez co zmuszeni byli mieszkać kątem u sąsiada. Na szczęście mogli liczyć na pomoc Katarzyny Dowbor!

06.10.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom". Wymagania, które trzeba spełnić źródłem frustracji wielu internautów. Skarżą się również na brak odpowiedzi od produkcji

Katarzyna Dowbor za sprawą programu "Nasz nowy dom" pomogła już niejednej rodzinie. W kilka dni zgrana ekipa specjalistów, projektantów i budowlańców przeobraża lokale z opłakanego stanu w śliczne i funkcjonalne wnętrza. Nie każdy jednak ma na to szansę. Internauci żalą się na brak odpowiedzi na ich zgłoszenia i wymagania, które wielu po prostu blokują.

23.09.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 19" w Hankach-Kolonii. Uciekła z dziećmi od alkoholika, który ją bił i spotkała szkolną miłość. Katarzyna Dowbor i ekipa dopisali szczęśliwe zakończenie tej historii

Ekipa Katarzyny Dowbor jeżdżąc po Polsce pomogła niejednej rodzinie. Tym razem zawitali do miejscowości Hanki-Kolonia, gdzie mieszka pani Renata, 9-letnia Zuzia, 11-letni Janek oraz Tomek, szkolna miłość Renaty. Spotkali się po latach, gdy kobieta uciekła wraz z dziećmi od przemocowego partnera, który był uzależniony od alkoholu. Ekipa Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom" dopisali szczęśliwe zakończenie tej historii o cierpieniu, odwadze i miłości. Zobacz zdjęcia przed i po!

22.09.2022Nasz nowy dom

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×