"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor z córką Marią Dowbor-Baczyńską wybrały się w podróż! "Aktywne wakacje to jest to!"

Katarzyna Dowbor to niekwestionowana gwiazda telewizji. Niemalże wszyscy wiedzą, że dziennikarka i gospodyni programu "Nasz nowy dom" ma syna, Macieja Dowbora. Ma także córkę, Marię Dowbor-Baczyńską. Choć wakacje dla większości się kończą, dla nich właśnie zaczynają. Panie wybrały się we wspólną podróż!

Multimedia

Katarzyna Dowbor z córką Marią Dowbor-Baczyńską wybrały się w podróż

Katarzyna Dowbor to ciesząca się ogromną sympatią widzów dziennikarka i gospodyni programu "Nasz nowy dom". Niemalże wszyscy wiedzą, że to także matka innego prezentera - Macieja Dowbora i teściową dla jego żony, Joanny Koroniewskiej-Dowbor. Niewielu natomiast wiedziało o córce Katarzyny Dowbor, Marii Dowbor-Baczyńskiej, urodzonej w 1999 r. ze związku dziennikarki z Jerzym Baczyńskim.

Wnuczka Katarzyny Dowbor skończyła już 13 lat! Podobna do swojej babci?Zobacz więcej

Choć dla wielu wakacje kończą się ostatniego dnia sierpnia, okazuje się, że nie dla Katarzyny Dowbor i jej 23-letniej córki. Gospodyni popularnego programu "Nasz nowy dom" pod koniec sierpnia opublikowała na Instagramie zdjęcie wraz z córką, zdradzając swoim fanom że wybiera się wraz z córką na zasłużony urlop.

Choć Katarzyna Dowbor nie zdradziła wakacyjnej destynacji, kolejnym zdjęciem zdradziła, że bynajmniej nie mają w planach lenistwa na plaży. Dziennikarka wraz z córką wybrały aktywny wypoczynek, stawiając na wspólny rejs!

Aktywne wakacje to jest to! 😃 Pozdrawiamy! 😘 - napisała dziennikarka.

Trzeba oddać, że córka Katarzyny Dowbor powoli staje się kopią matki. Widać to szczególnie w chwili, gdy obie się uśmiechają!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×