"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor żegna Artura Witkowskiego. Po ośmiu latach kierownik budowy odchodzi z ekipy!

Katarzyna Dowbor i jej ekipa to znakomicie zgrana drużyna - wspólnymi siłami potrafią dokonać pozornie niemożliwych remontów i metamorfoz domów w zaledwie kilka dni! Niestety, okazje się, że ważny jej członek odchodzi. Katarzyna Dowbor i reszta ekipy zamieściła wzruszające podziękowania.

Multimedia

Katarzyna Dowbor żegna Artura Witkowskiego. Po ośmiu latach kierownik budowy odchodzi z ekipy!

Program Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom" cieszy się sporą sympatia widzów. Nic dziwnego - ekipa pomaga rodzinom w kiepskiej sytuacji poprawić swój byt. Metamorfozy domów są niekiedy spektakularne, a widzowie z trudem przyjmują do wiadomości, że da się tego dokonać w zaledwie kilka dni.

Wiesław Nowobilski zdradził jedną z największych tajemnic programu "Nasz nowy dom"!Zobacz więcej

To jednak możliwe, a to dzięki zespołowi, który tworzy ekipę programu Polsatu "Nasz nowy dom". Jedną z ważnych osób był Artur Witkowski, kierownik budowy. Wraz z Katarzyną Dowbor miał status niemalże najstarszego stażem - pojawiał się bowiem od 2. do 18. edycji programu!

Niestety, po ośmiu wspólnych latach nadszedł czas pożegnań. Artur Witkowski jakiś czas temu doznał porażenia nerwu twarzowego. Choć zapewnił fanów, że czuje się znacznie lepiej, fani, którzy oczekiwali na jego powrót do programu, będą zawiedzeni. Na stronie formatu pojawiło się serdeczne podziękowanie i pożegnanie sympatycznego kierownika budowy.

Dziękujemy Arturowi za 8 wspólnych lat! Za wspaniałą współpracę, zaangażowanie, serce włożone w każdy remont i poczucie humoru:) Za nami kilkadziesiąt wspólnych remontów i tyle samo szczęśliwych rodzin, których marzenia o nowym domu zostały spełnione. Nasza przygoda się zakończyła, ale możecie być spokojni - Artur nadal realizuje swoje projekty, buduje i remontuje! 💪 Trzymamy kciuki za kolejne zawodowe wyzwania i dziękujemy za wszystkie edycje, jakie razem zrobiliśmy!

Pod postem posypała się lawina życzeń zdrowia i podziękowań dla Witkowskiego (pisownia oryginalna):

Wiele zdrówka Panie Arturze, bo ono jest najważniejsze👍💪❤️

Szkoda, lubiłam bardzo p. Artura ❤🌞życzę wszystkiego najlepszego 🍀🌞

Dużo zdrowia i wielkie dzięki za Pana wkład w te liczne remonty. Pokazał się Pan nie tylko jako świetny fachowiec, ale ciekawy człowiek o wielkim sercu, poczuciu humoru i wspaniałej energii. Zdrowia i powodzenia życzę👏💐💐💐

Panie Arturze, tyle dobra dał Pan ludziom! Niech się Panu szczęści we wszystkim! 🍀 Będziemy za Panem tęsknić! ♥️

Szkoda, bardzo szkoda uwielbiałam pana Artura w akcji😉😍. Powodzenia i dużo zdrówka dla pana Artura

Panie Arturze dużo zdrowia wszystkiego co najlepsze dla Pana spełnienia zamierzonych planów bez Pana ten program już nie będzie taki sam wszystkiego dobrego ❤

Dziękujemy, będzie nam brakować P. Artura 😢 Życzymy dużo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń ❤😘

Dużo zdrowia dla Artura. Dziękuję za wspólnie spędzony czas przed Tv...

My również dziękujemy za przyjemność oglądania remontów wykonywanych przez Pana Artura i jego załogę 🌺😍 Życzymy wiele, wiele zdrówka ⚘️🌺😍

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×