"Nasz nowy dom". Wymagania, które trzeba spełnić źródłem frustracji wielu internautów. Skarżą się również na brak odpowiedzi od produkcji

Katarzyna Dowbor za sprawą programu "Nasz nowy dom" pomogła już niejednej rodzinie. W kilka dni zgrana ekipa specjalistów, projektantów i budowlańców przeobraża lokale z opłakanego stanu w śliczne i funkcjonalne wnętrza. Nie każdy jednak ma na to szansę. Internauci żalą się na brak odpowiedzi na ich zgłoszenia i wymagania, które wielu po prostu blokują.

Multimedia

Wymagania do wzięcia udziału źródłem frustracji wielu internautów. Mają problem z czymś jeszcze

Program Katarzyny Dowbor "Nasz nowy dom" doczekał się już 19. edycji. Trudno zliczyć, ilu rodzinom przez ten czas pomógł format emitowany przez stację Polsat. W kilka dni zgrana ekipa specjalistów i fachowców pod okiem kamery i Katarzyny Dowbor zmienia nierzadko rudery w piękne, funkcjonalne i bezpieczne wnętrza.

Aby jednak lokal i rodzina została zakwalifikowana do programu, konieczne jest zgłoszenie i spełnienie szeregu wymogów. Regulamin wskazuje, że m.in. konieczny jest akt własności domu lub lokalu, wobec którego nie może się również toczyć żadne postępowanie spadkowe.

Wraz z dziećmi przeżyła istne piekło. Katarzyna Dowbor i ekipa dopisali szczęśliwe zakończenie ich historiiZobacz więcej

Twórcy programu nie ustają w pracy i poszukują nowych uczestników, w domach których mogliby przeprowadzić metamorfozę. W tym celu zamieścili w mediach społecznościowych post, w którym zachęcają i podpowiadają, gdzie wysyłać zgłoszenia.

Internauci skarżą się na wymagania do uczestnictwa w "NND"

Pod postem zachęcającym do wysyłania zgłoszeń zaroiło się od komentarzy, których produkcja raczej się nie spodziewała (pisownia oryginalna):

Ja dwa razy zlozylam wszystko co potrzebne na rodzine bo maja bardzo ciężko i do dziś nikt sie nie odezwal masakra normalnie.Niewiem co jeszcze trzeba zrobić zeby sie dostac do programu po dwu razowej próbie i cisza 2lata

U mnie do remontu nie doszło bo gmina nie zgodziła się na podpisanie papieru że po 5latach mogę wykupić mieszkanie na własność ,i aktualnie jest komunalne. Bali się rozgłosu. Zgłosiła mnie moja przyjaciółka. Myślę że decydujące jest to w jaki sposób osoba zgłaszająca zainteresuje program swoją historią bądź osoby która zgłasza. Jak wspomniałam u mnie do remontu nie doszło ale w ciągu tygodnia odezwali się i w ciągu kolejnych dwóch przyjechano ocenić stan mieszkania do remontu i dopełnienie formalności. Było to w lutym tego roku.

Mnie zgłosiły dzieci które wychowuje w rodzinie zastępczej i cisza.Byc może ten co ciężko pracuje i sam wychowuje dzieci będąc po dwóch operacjach na raka nie zasługuje na pomoc.Smutne

Zgłaszałam i dwa lata nie mam żadnego odzewu a przecież było mówione, że każde zgłoszenie będzie miało odpowiedź

Dzień dobry Nie wiem na jakiej podstawie wybierają Państwo domy i rodziny. Piszę do Państwa regularnie od 2016 roku. Pisałam z Panią Olgą Toporowską. Kilka razy mi odpisała i cisza! Jak tak można oszukiwać ludzi i robić im nadzieję???????!!!!!

Właśnie nie odpowiadaja zgłaszającym z poprzednich lat bo mają tyle to poco szukają następnych to mnie zastanawia

Zgłaszałem również dwa razy. Nawet nie otrzymałem informacji zwrotnej ! Pięknie piszecie ! Pięknie robicie ! Ale ludziom odpowiedzi nie dajecie ! Jak widać nie jestem jedyny, który pozostał beż odpowiedzi.

Zobacz galerię

Ekipa Katarzyny Dowbor spełniła marzenia zmarłego. Wdowa i syn cierpiący na dziecięce porażenie mózgowe mają gdzie żyć!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Zdrowe żywienie (gość)

  Co z tego, że będziesz jadł zdrowe jedzenie, jak większość ludzi urodzonych przez 1986 rokiem dostała, mniejszą lub większą dawkę z Czarnobyla. Ile to było problemów z tarczycą czy nowotworami u ludzi w Polsce i w dawnym ZSRR jeszcze z 5 lat po katastrofie reaktora, tylko wszystko pod dywan zamiatali.

  Prawda, jest taka, że czy będziesz jadł super zdrowo czy mniej to i tak wiadomo co, "1 listopada i znicze" kiedyś nastanie. Teraz to co jest zdrowego, jak jesteś rolnikiem to możesz na naturalnym nawozie prowadzić gospodarstwo a jak kupujesz w sklepie, nawet czasami i na rynku z pierwszej ręki, to też trafia się niezdrowe produkty, z dodatkami, konserwantami, sztucznymi dodatkami i zmodyfikowane genetycznie już czasami.

  To jak z falami elektromagnetycznymi wokół nas, komórki, CB-radio, Wi-Fi, telewizja satelitarna, radiolinie, fale radiowe i telewizyjne naziemne, łączność kolejowa/lotnicza/służb miejskich/policji/pogotowia/straży/radiotaxi. Pełno tych fal w eterze, a nie wiadomo do końca, czy szkodzą czy nie w perspektywie np. 30-40-50 lat (dopiero taki jest miarodajny okres).

  Także raczej polecam się nie przejmować i żyć dalej jak się żyło, czasami to nawet taki sport na "świeżym" powietrzu nie jest za zdrowy np. zimą przez smog. Nie wpadać w paranoje, póki się nie pije paliwa z kanistra ani wody z rzeki koło farbiarni tkanin.

  23.09.2022 19:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×