Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom". Wymagania, które trzeba spełnić źródłem frustracji wielu internautów. Skarżą się również na brak odpowiedzi od produkcji

Katarzyna Dowbor za sprawą programu "Nasz nowy dom" pomogła już niejednej rodzinie. W kilka dni zgrana ekipa specjalistów, projektantów i budowlańców przeobraża lokale z opłakanego stanu w śliczne i funkcjonalne wnętrza. Nie każdy jednak ma na to szansę. Internauci żalą się na brak odpowiedzi na ich zgłoszenia i wymagania, które wielu po prostu blokują.

23.09.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 19" w Hankach-Kolonii. Uciekła z dziećmi od alkoholika, który ją bił i spotkała szkolną miłość. Katarzyna Dowbor i ekipa dopisali szczęśliwe zakończenie tej historii

Ekipa Katarzyny Dowbor jeżdżąc po Polsce pomogła niejednej rodzinie. Tym razem zawitali do miejscowości Hanki-Kolonia, gdzie mieszka pani Renata, 9-letnia Zuzia, 11-letni Janek oraz Tomek, szkolna miłość Renaty. Spotkali się po latach, gdy kobieta uciekła wraz z dziećmi od przemocowego partnera, który był uzależniony od alkoholu. Ekipa Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom" dopisali szczęśliwe zakończenie tej historii o cierpieniu, odwadze i miłości. Zobacz zdjęcia przed i po!

22.09.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 19" w Uniszkach Zawadzkich. Ekipa Katarzyny Dowbor spełniła marzenia zmarłego. Wdowa i syn cierpiący na dziecięce porażenie mózgowe odzyskali bezpieczny dom!

Ekipa Katarzyny Dowbor zawitała w tym odcinku do miejscowości Uniszki Zawadzkie. Mieszka tam Zofia, która ma pięcioro dzieci, w tym cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe Kubę. Mieszka wraz z synem i córką, która pomaga w opiece nad bratem. Rodzinę wiosną dotknęła niewyobrażalna strata - śmierć. Odszedł Janusz, mąż pani Zofii i ukochany ojciec, pozostawiając je w domu wymagającym remontu - podłogi były zrujnowane, a łazienka niedostępna dla chorego Kuby. Ekipa spełniła marzenie zmarłego. Zobacz, jak odmienili dom pani Zofii, Kuby i Anny!

15.09.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 19" w Drochlinie na Śląsku. Pani Magda uciekła z dziećmi od alkoholika, nie mieli kuchni, łazienki, podłóg i mebli. Ekipa Katarzyny Dowbor zamieniła zimne wnętrza w dom!

W dzisiejszym odcinku ekipa Katarzyny Dowbor zawędrowała do Drochlina na Śląsku. W tym odcinku widzowie poznali historię pani Magdy, która samotnie wychowuje Nikolę i Krzysia. Kobieta wraz z dziećmi uwolniła się z toksycznego związku z alkoholikiem. Zajęli pomieszczenie gospodarcze bez kuchni, łazienki, podłóg i mebli. Katarzyna Dowbor i jej ekipa w pięć dni dokonali prawdziwej magii. Zobacz, jaką metamorfozę przeszedł dom pani Magdy, Nikoli i Krzysia!

08.09.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 19". Katarzyna Dowbor przywróciła nadzieję kolejnej rodzinie! Syn Anety i Bartka jest niepełnosprawny, a ich dom nie spełniał jego potrzeb. To uległo zmianie!

Ekipa Katarzyny Dowbor z programu "Nasz nowy dom" odmieniła życie setek rodzin w Polsce. Nie inaczej będzie i w tym roku - gospodyni programu wraz ze specjalistami znów ruszyła w Polskę, aby pomóc tym, którzy nie widzą już nadziei na poprawę swojego losu. Jako pierwszą w nowym, 19. sezonie programu "Nasz nowy dom" odwiedzą rodzinę pani Anety i pana Bartka, opiekujących się niepełnosprawnym synem. Ich dom nie jest przystosowany do potrzeb ich rodziny. Zobacz, jak zmieniła to Katarzyna Dowbor wraz ze swoją ekipą!

01.09.2022Nasz nowy dom

"Nasz nowy dom 19". To będzie jeden z najbardziej poruszających odcinków w historii programu? Losy tej rodziny chwytają za serce. „Nie siedzi, nie mówi, prawdopodobnie nie widzi”

Już niebawem do Polsatu powróci nowa edycja uwielbianego przez widzów "Naszego nowego domu". Okazuje się, że w najnowszym sezonie programu, telewidzowie będą mieli okazję poznać wyjątkowo smutną historię rodziny pani Anety i pana Bartka. To, przez co przechodzi ich synek jest wprost niewyobrażalne.

29.08.2022Nasz nowy dom

"Operacja aranżacja". Katarzyna Cichopek oceniła konkurencję. Zdradziła, co sądzi o programach Katarzyny Dowbor i Doroty Szelągowskiej

W ciągu ostatnich kilku miesięcy kariera Katarzyny Cichopek wyraźnie nabrała rozpędu. Niedawno ogłoszono, że aktorka poprowadzi nowy program związany z metamorfozami wnętrz - "Operacja aranżacja". W jednym z ostatnich wywiadów postanowiono zapytać Katarzynę Cichopek, co sądzi na temat konkurencyjnych programów dla jej nowego formatu. Jej słowa zaskakują?

01.08.2022Operacja aranżacja

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×