Netflix. Najlepsze filmy, które pojawią się w serwisie w grudniu 2022 roku. Mamy całą listę znakomitych propozycji!

Wraz z końcem roku, w grudniu na platformie Netflix pojawi się kilka nowych tytułów. Na liście są także wielkie hity filmowe, które do tej pory można było zobaczyć tylko w kinach! Jakie filmy wzbogacą bibliotekę streamingowego giganta? Sprawdź naszą galerię - publikujemy pełną listę tytułów, które pojawią się na Netflix w grudniu 2022 roku!

Multimedia

Najlepsze filmy Netflix grudzień 2022 roku

W zestawieniu nie mogło zabraknąć „Glass Onion: Film z serii Na noże”, scenarzystą i reżyserem filmu jest nominowany do Oscara Rian Johnson.

W GALERII OPISY I ZDJĘCIA NAJLEPSZYCH FILMÓW NETFLIX NA GRUDZIEŃ 2022 ROKU

Zobacz galerię

Daniel Greig w produkcji Netflixa

W najnowszym kryminalne „Glass Onion: Film z serii Na noże”, powraca nieustraszony detektyw Benoit Blanc, w tej roli Daniel Greig. W drugiej części filmu „Na noże” Benoit Blanc wyrusza do Grecji. Znów ma do rozwikłania zagadkę morderstwa. Sprawcy szuka wśród barwnej grupy podejrzanych.

Benoit Blanc powraca, aby rozwikłać kolejną sprawę w najnowszym kryminale Riana Johnsona. Za sprawą najnowszej przygody nieustraszony detektyw trafia do luksusowej rezydencji na pewnej greckiej wyspie, ale to, jak i dlaczego się tam znalazł, jest jedną z wielu zagadek. Blanc wkrótce poznaje bardzo różnorodną grupę znajomych, którzy zebrali się, jak co roku, na zaproszenie miliardera Milesa Brona. Na liście gości znaleźli się dawny partner biznesowy Milesa, Andi Brand, obecna gubernatorka stanu Connecticut, Claire Debella, odnoszący sukcesy naukowiec Lionel Toussaint, projektantka mody i była modelka, Birdie Jay, oraz jej niezawodna asystentka Peg, a także influencer Duke Cody i jego dziewczyna Whiskey. Jak w każdym porządnym kryminale, z każdym z bohaterów wiążą się jakieś tajemnice, kłamstwa i motywacje. Kiedy ktoś ginie, każdy staje się podejrzany.

TOP 10 polskich seriali na VOD w 2022 roku. Te produkcje warto obejrzeć!Zobacz więcej

W obsadzie „Glass Onion" zobaczymy:

  • Edward Norton
  • Janelle Monáe
  • Kathryn Hahn
  • Leslie Odom Jr.
  • Jessica Henwick
  • Madelyn Cline
  • Kate Hudson
  • Dave Bautista

„Glass Onion" już 23 grudnia 2023 roku na Netflix

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×