niania

Najpopularniejsze rodziny w polskich serialach. Za co widzowie je pokochali? W rankingu m.in. Mostowiakowie, Ziębowie, Boscy czy Skalscy. Znasz je wszystkie?

Seriale od wielu lat cieszą się ogromną a popularnością wśród widzów. Wiele z nich gromadzi przed telewizorami całe pokolenia. Fabuła sporej liczby seriali opiera się na relacjach rodzinnych. Które rody z polskich tasiemców są najpopularniejsze? Sprawdź z nami znane serialowe rodziny! W rankingu nie mogło zabraknąć m.in. Mostowiaków, Boskich czy Kiepskich.

10.12.2022Ranking

"Na dobre i na złe". Agnieszka Dygant kiedyś i dziś. Jako Frania Maj skradła serca widzów, ale to Mariola uczyniła ją rozpoznawalną! Zobacz wyjątkowe zdjęcia

Ogromny talent, uroda i jeszcze większy uśmiech - słowem, Agnieszka Dygant! Za sprawą roli Marioli w serialu "Na dobre i na złe" zyskała rozpoznawalność, a jako Frania Maj w serialu "Niania" skradła serca widowni. W trakcie swojej kariery wystąpiła w szeregu znakomitych filmów, dowodząc kunsztu i talentu aktorskiego. Jak przez lata zmieniła się Agnieszka Dygant? Jak wygląda dziś? Zobaczcie zdjęcia.

10.10.2022Na dobre i na złe

"Niania". Agnieszka Dygant przeżyła ogromną tragedię w rodzinie. "Kolejna trauma... Ale musiałam się podnieść"

Obecnie Agnieszka Dygant w pełni korzysta z uroków życia. Aktorka może cieszyć się popularnością, sukcesami, a także miłością partnera i jej syna. Jej przeszłość nie należała jednak do zbyt szczęśliwych. Artystka musiała się zmierzyć z niejedną rodzinną tragedią. "Wewnętrznie stale obawiałam się o przyszłość" - wyznała w najnowszym wywiadzie.

11.06.2022Niania

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×