Nie mogli bez siebie żyć i rozwód im w tym nie przeszkodził! Te pary dały sobie drugą szansę

W serialu jak i w życiu, nie wszystkie związki kończą się happy endem. Są jednak takie, które mimo ogromnej tragedii jaką jest rozwód, dali sobie drugą szansę! Oto pary, które powróciły do siebie po rozwodzie.

Multimedia

Serialowe pary, które wróciły do siebie po rozwodzie

W polskich serialach nie możemy narzekać na nudę! Pary, których perypetie możemy w nich oglądać, stale rozstają się i schodzą na zmianę. A które z nich zdecydowały się na ostateczny krok – rozwód – ale później do siebie wrócili?

Iza dostaje stałą posadę w Grabinie! Marcin nie jest zadowolonyZobacz więcej

Dzieje się to głównie w serialach, które trwają wiele lat, a mało kto ma ochotę oglądać „nudne”, szczęśliwe życie bohaterów. Dlatego dochodzi do rozłamu w serialowych małżeństwach, a gdy okazuje się, że para ta najlepiej wyglądała razem, oglądamy szczęśliwe pojednania, które nierzadko kończą się na ślubnym kobiercu!

Głównym powodem, które doprowadza serialowe małżeństwa do rozwodu, jest zdrada. Jedno z małżonków nie potrafi wybaczyć, a drugie uświadamia sobie swój błąd, ale jest już na to za późno. Mimo to nie wszystkie uczucia w nich wygasły i namiętność wybucha między nimi w najmniej spodziewanym momencie! Tak było w przypadku Danki (Lucyna Malec) i Marka (Grzegorz Gzyl) z "Na Wspólnej" czy Marysi (Małgorzata Pieńkowska) oraz Artura (Robert Moskwa) z "M jak miłość”.

Które jeszcze serialowe małżeństwa wróciły do siebie po rozwodzie? Zobaczcie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • wysztkie nowa pary (gość)

    NATALIA MOSTOWIAK MARCJANNA LELEK MICHAL LAGODA PAWEL OKRASKA

    13.11.2022 17:35
  • RanczUla (gość)

    Brzydula Wkrótce

    28.04.2022 21:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×