"Niewidzialna wojna". Anna Mucha przeszła spektakularną metamorfozę! Wszystko przez rolę w nowym filmie Partyka Vegi

Annę Muchę będzie można zobaczyć w nowym filmie Patryka Vegi "Niewidzialna wojna". W związku ze swoją rolą, aktorka, która przez lata była uważana za jedną z najpiękniejszych, przeszła spektakularną metamorfozę. Nie sposób jej rozpoznać!

Multimedia

"Niewidzialna wojna" - nowy film Patryka Vegi

Obecnie trwają prace nad najnowszym filmem Patryka Vegi - "Niewidzialna wojna". Produkcja ma opowiadać o karierze i życiu najbardziej kontrowersyjnego polskiego reżysera, czyli o jej twórcy, Patryku Vedze. W obsadzie filmu nie brakuje głośnych nazwisk. Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. Rafała Zawieruchę, który wcieli się w Patryka Vegę, Piotra Cyrwusa, Artura Dziurmana, czy Annę Muchę, która ma zagrać postać matki reżysera.

Premiera "Niewidzialnej wojny" jest przewidziana na 30 września 2022 roku.

Dla jednych to najlepsza komedia, a dla innych głupia historyjka. Film z Bradem Pittem podzielił widzówZobacz więcej

Anna Mucha przeszła spektakularną metamorfozę

W związku z kampanią promocyjną do swojego nowego filmu, Patryk Vega postanowił zaprezentować przyszłym widzom, jak w roli jego matki będzie wyglądać Anna Mucha! Reżyser na swoim koncie na Instagramie opublikował grafikę, na której można zobaczyć ucharakteryzowaną aktorkę. Mucha ma na nim krótką fryzurę z grzywką, kwadratowe okulary przeciwsłoneczne, drewniane korale, kolczyki w kształcie kwiatów, oraz golf. W pierwszym momencie nie sposób ją rozpoznać.

Nowa fryzura. Retro look. Takiej Anny Muchy jeszcze nie widzieliście! 🔥😍 W filmie „NIEWIDZIALNA WOJNA” - napisał na swoim Instagramie Patryk Vega.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Wercyn Getoryks (gość)

    Patryk Vega szpecjalista filmowy od lepienia kitu .........!

    21.08.2022 13:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×