"Niewidzialna wojna". Patryk Vega nakręcił film o sobie! Cała prawda o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze!

Patryk Vega o… sobie samym! Cała prawda o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze! Film fabularny „Niewidzialna wojna” w kinach od 30 września 2022. Już niedługo zdradzimy, kto wcielił się w rolę króla polskiego box office, tymczasem już dzisiaj zobacz plakat teaserowy!

Multimedia

Patryk Vega nakręcił film o sobie! Cała prawda o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze!

40 milionów sprzedanych biletów i współpraca z największymi tuzami branży. Wśród nich – aktorskie legendy, głośne debiuty, narodziny przyszłych gwiazd oraz zaskakujące występy zagranicznych gości. Do tego filmy, które zmieniły polskie kino sensacyjne i społecznie zaangażowane obrazy, które konsekwentnie przesuwały granice rekordów box office.

Zbigniew Zamachowski i Gabriela Muskała pokazali się razem! Pojawili się na premierze wspólnego filmuZobacz więcej

Za wszystkim tym stał on – Patryk Vega – reżyser, scenarzysta, osobowość medialna. Twórca niepokorny, kontrowersyjny, rezonujący – nigdy obojętny. Kim był, zanim chwycił za kamerę i dał się poznać widzom?

Co ukształtowało go jako człowieka i filmowca? Skąd wzięły się pomysły, które jego ręka zamieniła w blockbustery pokroju: „Pitbull”, „Botoks” czy „Kobiety mafii”? I co do tego wszystkiego ma wpis do Księgi Rekordów Guinnessa? Odpowiedzi na każde z pytań przynosi najnowszy film fabularny reżysera – „Niewidzialna wojna”, który pojawi się w kinach 30 września 2022.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×