"Niewidzialna wojna". Patryk Vega wypuścił zwiastun filmu bez cenzury! W sieci aż zawrzało. "W głowie wszystko dobrze?"

Już niebawem widzowie będą mieli okazję zobaczyć "Niewidzialną wojnę" - najnowsze dzieło Patryka Vegi, opowiadające o nim samym. Do sieci trafił kolejny zwiastun produkcji, tym razem w wersji bez cenzury. Został on jednak dość krytycznie przyjęty przez internautów. "Żenująca tragedia" - czytamy w komentarzach.

Multimedia

"Niewidzialna wojna" - nowy film Patryka Vegi

Już niebawem w kinach pojawi się "Niewidzialna wojna". Produkcja ma opowiadać o karierze i życiu najbardziej kontrowersyjnego polskiego reżysera, czyli o jej twórcy, Patryku Vedze. W obsadzie filmu nie brakuje głośnych nazwisk. Widzowie będą mogli zobaczyć m.in. Rafała Zawieruchę, który wcieli się w Patryka Vegę, Piotra Cyrwusa, Artura Dziurmana, czy Annę Muchę, która ma zagrać postać matki reżysera. Premiera "Niewidzialnej wojny" jest przewidziana na 30 września 2022 roku.

Anna Mucha przeszła spektakularną metamorfozę! Wszystko przez rolę w nowym filmie Partyka VegiZobacz więcej

Patryk Vega wypuścił zwiastun filmu bez cenzury

W poniedziałek 5 września do sieci trafił kolejny zwiastun "Niewidzialnej wojny". Tym razem w wersji bez cenzury. "Cała prawda o moim życiu. Bez cenzury!" - czytamy w opisie udostępnionego przez Patryka Vegę wideo na platformie YouTube. Pod udostępnionym przez reżysera materiale z miejsca zaroiło się od negatywnych komentarzy, zarówno krytykujących zwiastun, jak i samego reżysera.

Szkoda, że cały trailer jest szczupły, mało ma to wspólnego z rzeczywistością. I jeszcze ten tragiczny Zawierucha, namiastka aktora

ŻADEN film nie jest nawet na 3/10, a ten trailer uświadczył mnie, że typ jest zakochany w sobie. Narcyz z ego do księżyca

Żenująca tragedia

Aha. Panie Vega w głowie wszystko dobrze?

kolejna lipa... - można przeczytać w komentarzach pod zwiastunem filmu na YouTubie.

Opinie internautów uzasadnione?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×