noce i dnie

„Znachor”. Jerzy Bińczycki długo szukał szczęścia w miłości. Znalazł je dopiero po czterdziestce u boku o 17 lat młodszej studentki!

Jerzy Bińczycki do dziś jest uważany za jednego z najznakomitszych polskich aktorów. Dzięki kreacjom takim jak Rafał Wilczur w „Znachorze”, czy Bogumił Niechcic w „Nocach i dniach”, artysta na stałe zapisał się w kartach historii polskiej kinematografii. Choć jego kariera była pasmem kolejnych sukcesów, to przez długi czas nie mógł powiedzieć tego samego o swoim życiu uczuciowym. Wszystko zmieniło się, gdy poznał o 17 lat młodszą Elżbietę.

23.12.2022Znachor

„Pan Wołodyjowski”. Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek byli małżeństwem „z doboru naturalnego”. „Uzupełnialiśmy się wzajemnie jak te przysłowiowe połówki jabłka”

Jedną z najlepszych polskich aktorek filmowych, telewizyjnych i teatralnych jest Magdalena Zawadzka. Ceniona w branży aktorka przez lata tworzyła z mężem, Gustawem Holoubkiem związek przez wielu określany jako idealny - choć ona sama nie uznawała takiego określenia. Gustaw Holoubek i Magdalena Zawadzka uzupełniali się przez 35 lat, aż do śmierci aktora, którą gwiazda bardzo mocno przeżyła. Przypominamy niezwykłą historię ich miłości!

12.11.2022Pan Wołodyjowski

"13 posterunek". Marek Walczewski miał wyjątkowo smutny pogrzeb. Przez miłość do Małgorzaty Niemirskiej stracił niemal wszystkich przyjaciół

Postać Marka Walczewskiego jest z pewnością świetnie znana wielu telewidzom za sprawą roli starszego aspiranta Stępnia z "13. posterunku". Choć swoimi artystycznymi kreacjami bawił on miliony Polaków, to sam przez wiele lat żył w cieniu miłosnego skandalu, przez który odwróciło się od niego wielu przyjaciół.

01.11.202213 posterunek

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×