nowy świat

Przeczytaj także:

"Kowalscy kontra Kowalscy". Paweł Wawrzecki przeżył niejedną rodzinną tragedię. Pokazujemy, jak przez lata zmieniał się wybitny aktor, który wiele wycierpiał w życiu

Paweł Wawrzecki jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów ostatnich dekad. Ogólnopolską sławę przyniosła mu rola Wiesława Gabriela w serialu "Złotopolscy". Okazuje się jednak, że życie aktora wcale nie było usłane różami i podczas swojej kariery musiał się mierzyć z niejednym życiowym dramatem. Zobaczcie, jak przez te wszystkie lata zmienił się Paweł Wawrzecki.

27.05.2022Kowalscy kontra Kowalscy

"Dziewczyny ze Lwowa". Anna Gorajska - sceniczne zwierzę młodego pokolenia [WYWIAD]

Z Anną Gorajską Gorajską spotkaliśmy się na planie nowego serialu TVP1 pt. „Dziewczyny ze Lwowa”, gdzie wciela się w jedną z głównych bohaterek. Dla tej młodej aktorki, na co dzień związanej z Teatrem Dramatycznym w Warszawie, jest to pierwsza tak duża rola. Anna Gorajska w rozmowie z Telemagazynem opowiada o podziale życia artystycznego pomiędzy pracę w teatrze i na planie serialu, świecie etiud studenckich, uprzedzeniach i stereotypach, miłości do muzyki oraz twórczości Krystiana Lupy.

27.08.2015Dziewczyny ze Lwowa

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×