o mnie się nie martw

"O mnie się nie martw". Joanna Kurowska wspomina zmarłą matkę, która oddała ją do sióstr zakonnych. "Wiedziała, że za jakiś czas umrze"

Joanna Kurowska w swoim życiu musiała się zmierzyć z niejedną tragedią. Najpierw zmarł jej brat, a później ukochany mąż. Aktorka poroniła również swoją pierwszą ciążę, a także pochowała rodziców. W jednym z najnowszych wywiadów postanowiła opowiedzieć o swojej zmarłej matce. Okazuje się, że tuż przed śmiercią wysłała ona Joannę do sióstr zakonnych.

28.07.2022O mnie się nie martw

"M jak miłość". Ewelina Serafin kiedyś i dziś. Zagrała dziewczynę Marka Mostowiaka i zniknęła. Dziś jest gwiazdą innego hitu TVP i dumną mamą!

Ewelina Serafin dała się poznać widzom za sprawą serialu "M jak miłość". Aktorka wcieliła się w rolę Kasi, pierwszej dziewczyny Marka Mostowiaka. Po jakimś czasie zniknęła z produkcji. Co robi dziś? Jest gwiazdą innego serialu Telewizji Polskiej i dumną mamą dwójki dzieci. Jak zdradza - choć malutcy, już przejawiają pewne talenty sceniczne! Zobacz, jak zmieniała się Ewelina Serafin, pierwsza dziewczyna Marka Mostowiaka.

29.06.2022M jak miłość

"O mnie się nie martw". Joanna Kurowska opowiada o traumie związanej ze śmiercią męża. Nie było jej łatwo. "Noszę w sobie wiele traum, którymi mnie życie zaskoczyło"

Joanna Kurowska na swoim koncie ma wiele komediowych ról. W życiu prywatnym nie zawsze jednak było u niej wesoło. Kiedy aktorka straciła męża, sięgnęła po antydepresanty, żeby poradzić sobie ze stratą. Musiała być silna dla swojej córki. O swoich traumach opowiada w książce "Każdy dzień jest cudem".

13.01.2022O mnie się nie martw

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×