"O wszystko zadbam", Netflix. Czarna komedia w reżyserii J. Blakesona

Czarna komedia "O wszystko zadbam" z Rosamund Pike w roli głównej to zdecydowanie kino stawiające na trzymające w napięciu filmowe chwile. Film został nagrodzony Złotym Globem w kategorii najlepsza aktorka w komedii lub musicalu.

Multimedia

"O wszystko zadbam" o czym jest?

W roli Rosamund Pike, gwiazda Hollywood została nominowana do Oscara za film „Zaginiona dziewczyna” z 2014 r., gra opiekunkę starszych osób, która wykorzystuje tę pozycję w niebezpieczny sposób. Produkcja, którą możemy oglądać na platformie Netflix, to zdecydowanie kino stawiające na trzymające w napięciu filmowe chwile. Nuta komedii, czarnej i mrocznej, świetna kreacja aktorska, która została nagrodzona Złotym Globem. Film "O wszystko zadbam" jest produkcją stworzoną na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie jest oparty na powieści, nie ma swojego odpowiednika w literaturze.

"The Crown i "Gambit królowej" triumfatorami tegorocznej gali!Zobacz więcej

Obsada "O wszystko zadbam"

Rosamund Pike, która wcieliła się w rolę Marli Grayson. Aktorkę możemy kojarzyć z ról w filmach: Zaginiona dziewczyna. W filmie występuje również Eiza González (Bloodshot, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw, Baby Driver) jako Fran, a także zdobywczyni dwóch Oscarów i wielu innych tytułów, Dianne Wiest w roli Jennifer Peterson. Aktorkę możemy podziwiać w filmie "Niech gadają", który możemy obejrzeć na HBO GO. W obsadzie znaleźli się jeszcze: Isiah Whitlock Jr., Macon Blair, Alicia Witt, Celeste Oliva, Lizzie Short i inni.

Rosamund Pike jako Marli Grayson

"Musiałam zanurzyć się w tę postać na tyle, by poczuć, na czym jej zależy – poczuć tę niepohamowaną żądzę władzy, bogactwa i innych rzeczy, które nie mają dla mnie znaczenia" - mówi o roli netfliksowej produkcji, Rosamund.

Aktorka wciela się w postać Marli Grayson - nieskazitelnie ubraną opiekunkę prawną starszych ludzi, która.... wzbogaciła się kradnąc majątki podopiecznych. Z pomocą kochanki i partnerki biznesowej Fran (Eiza González), Marla zgromadziła już imponującą fortunę, gdy jej uwagę zwraca Jennifer Peterson (Dianne Wiest), emerytka posiadająca pokaźne oszczędności. Gdy udaje im się umieścić ją w domu spokojnej starości, do gry wchodzi wpływowy przyjaciel (Peter Dinklage) starszej pani, który opracowuje plan mający na celu uwolnienie Jennifer i zrujnowanie Marli.

Zobacz zdjęcia z planu: %%GALERIA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×