„Ojciec Mateusz" odcinek 366. Jeden z policjantów zostaje znaleziony nieprzytomny. Tymczasem Natalia odkrywa w sobie wojennego ducha [STRESZCZENIE ODCINKA]

„Ojciec Mateusz" odcinek 366. - streszczenie. Eryk i Anna to szczęśliwe małżeństwo, a konflikt rodzi między nimi gra komputerowa. Mężczyzna spędza przy niej większość czasu, a kontaktuje się tylko z innymi graczami. Wśród nich jest jeden z policjantów i Pączek zatrudniony na plebanii. Sytuacja komplikuje się, gdy gracz pada ofiarą napaści, a policjant zostaje znaleziony nieprzytomny.

Multimedia

„Ojciec Mateusz" odcinek 366. w piątek 16.12.2022 20:35 w TVP1!

Eryk i Anna nie są szczęśliwym małżeństwem, a główną przyczyną ich konfliktów jest gra komputerowa. To przez nią Eryk od miesięcy spędza czas w wirtualnym czołgu, a kontaktuje się niemal wyłącznie z innymi graczami i tylko on - line. Wśród nich jest jeden z sandomierskich policjantów i Pączek zatrudniony na plebanii jako złota rączka. Kiedy jednak Eryk staje się ofiarą napaści, policja podejrzewa głównie jego sfrustrowaną związkiem małżonkę.

Britney postanawia wybaczyć Alkowi. Nowy jest w szoku!Zobacz więcej

Śledztwo prowadzi też do grupy mężczyzn, których łączy wspólna pasja do tej samej gry komputerowej, ale również słabość do pewnej nielegalnej substancji, w którą zaopatrują się u tego samego dostawcy. Cała sprawa nabiera jeszcze większej wagi, kiedy jeden z policjantów zostaje znaleziony w swoim mieszkaniu nieprzytomny. Tymczasem ojciec Mateusz cierpi z powodu chorej krtani, a Natalia odkrywa w sobie wojennego ducha.

„Ojciec Mateusz" - o czym jest serial?

Zobacz galerię

Ksiądz Mateusz Żmigrodzki (Artur Żmijewski) wrócił do Polski po latach pracy na Białorusi i zaczął kierować parafią w Sandomierzu. Duchowny, obdarzony inteligencją i spostrzegawczością, ma talent do rozwiązywania zagadek kryminalnych. Często pomaga policji z Sandomierza w wyjaśnianiu spraw, wśród których są zarówno drobne przestępstwa, jak i zagadki morderstw. W serialu występuje plejada wspaniałych, polskich aktorów w tym: Kinga Preis, Piotr Polk, czy Tamara Arciuch.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×