Oto najpiękniejsze aktorki z "M jak miłość"! Magda, Kinga, a może Joasia?

W serialu „M jak miłość" pojawiło się wiele pięknych aktorek. Niektóre zagrzały miejsca na stałe, inne pojawiły się tylko na chwilę. Oto te najpiękniejsze, które zdobią swoją urodą ekrany telewizorów!

Multimedia

"M jak miłość" nowe odcinki w poniedziałki i wtorki o godz. 20:55 w TVP2! - sprawdź program tv

Serial "M jak miłość" emitowany jest od 2000 roku i niedawno obchodził swoje 21 urodziny. Przez te wszystkie lata wystąpiła w nim cała plejada gwiazd polskiego aktorstwa! Warto wymienić tu chociażby takie nazwiska jak Teresa Lipowska, Artur Barciś, Witold Pyrkosz, Małgorzata Kożuchowska, Paweł Małaszyński czy Robert Gonera.

Najgorętsze, serialowe wątki 2022 roku! Zobacz więcej

W obsadzie serialu znalazło się także wiele pięknych kobiet. Część aktorek, które zaczynały karierę w "M jak miłość", są teraz ikonami stylu. Nazwiska Katarzyny Cichopek, Anny Muchy czy Małgorzaty Kożuchowskiej zna niemal każdy mieszkaniec Polski. Serial jest także trampoliną do kariery dla młodych, pięknych i zdolnych aktorek, takich jak Adriana Kalska, Maria Pawłowska czy Joanna Jarmołowicz.

W naszej galerii znajdziecie nasz subiektywny wybór 15 najpiękniejszych aktorek, które w ostatnich latach zagrały w serialu "M jak miłość". Sprawdźcie koniecznie! Kogo dodalibyście do naszej listy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Maiwa Piotr Majoa Baeta (gość)

  Maiwa Piotr Majoa Baeta

  10.03.2022 13:36
 • Doa (gość)

  Czy wy kiedyś widzieliście piękne kobiety? Wam raczej kącik zoologiczny bardziej pasuje.

  08.03.2022 13:41
 • Maiwa Kztysk Majoa (gość)

  Maiwa Kztysk Majoa

  08.03.2022 11:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×