Paramount Channel startuje. Program stacji w Telemagazyn.pl!

19 marca 2015 r. rusza kanał Paramount Channel, dzięki któremu widzowie zobaczą najlepsze hollywoodzkie produkcje. Program Paramount Channel jest już dostępny w Telemagazyn.pl! Sprawdź, co będzie można obejrzeć!

Multimedia

Paramount Channel HD to światowa marka filmowa, powstała z inicjatywy jednej z największych wytwórni filmowych, Paramount Pictures, należącej do grupy mediowej Viacom. Paramount Channel HD gwarantuje widzom unikalną propozycję filmów i czystą rozrywkę w iście amerykańskim stylu. Włączając go każdy widz będzie mógł zaprosić do swojego domu prawdziwe Hollywood, z jego emocjami, magią, spektakularną rozrywką i całą plejadą największych gwiazd amerykańskiego przemysłu rozrywkowego.

Kanał startuje 19 marca, a jego oferta programowa obejmuje szerokie spektrum gatunków filmowych od horroru, przez dramat, kino akcji, aż po kino familijne. Marka Paramount Channel HD oferuje widzom filmy wyłącznie w jakości HD/Blue Ray. Jest dostępna w Polsce w ponad 3,2 mln gospodarstw domowych, w pakietach telewizyjnych takich operatorów telewizji kablowej i satelitarnej jak: nc+, Cyfrowy Polsat, Multi Media Polska, Netia i inni.

ZOBACZ PROGRAM PARAMOUNT CHANNEL W TELEMAGAZYN.PL

W wiosennej ofercie Paramount Channel HD pojawią się starannie wybrane filmy ze studia filmowego Paramount Pictures i wybranych największych wytwórni filmowych. Każdy fan dobrego hollywoodzkiego kina znajdzie wśród nich coś dla siebie – od horroru, przez kino akcji, aż po filmy dla młodszej części widowni. W pierwszych dniach na antenie Paramount Channel HD pojawią się między innymi „Wyspa tajemnic”, „Poznaj naszą rodzinkę”, „Zoolander”, „W chmurach”, „Jackass 3”, „Watchmen. Straznicy”, „Prawdziwe męstwo” oraz „Star Trek” i „Star Trek II: Gniew Khana”. Młodszych widzów z pewnością zainteresują takie pozycje jak „Kung Fu Panda 2”, „Megamocny 2”, „Rango” i „Jak wytresować smoka”.

Komentarze

Skomentuj
  • jhm (gość)

    Za reklamy w trakcie seansu filmowego nie zapłacę ani grosza dodatkowo. Następna maszynka do robienia kasy.

    23.03.2015 22:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×