Party Fashion Night 2022. Gwiazdy zabłysnęły stylizacjami! Doda w kryształach, Oliwia Bieniuk i Kamila Boś w klasyce, uśmiechnięta Joanna Opozda i Ada Fijał w różu i cekinach! Zobacz zdjęcia

Impreza Party Fashion Night to jedno z najciekawszych wydarzeń w branży modowej. Podczas tegorocznej edycji frekwencja była niezwykle wysoka - wymienić wszystkich wprost nie sposób! Doda, Kamila Boś, Oliwia Bieniuk, Maria Dębska, Anna Wendzikowska, Joanna Opozda, Ida Nowakowska - to tylko ułamek. Goście, którzy się pojawili, nie zawiedli - te stylizacje trzeba zobaczyć!

Multimedia

Party Fashion Night 2022. Plejada gwiazd - zobacz stylizacje

Wydarzenie Party Fashion Night to jedno z najciekawszych w branży modowej. Podczas Party Fashion Night 2022 frekwencja dopisała - Magdalena Steczkowska, Oliwia Bieniuk, Doda, Joanna Opozda, Majka Jeżowska, Ida Nowakowska-Herndon, Agnieszka Dygant,Margaret, Joanna Horodyńska, Magdalena Pieczonka, Maria Dębska, Anna Wendzikowska, Kamila Boś, Monika Olejnik, Marcelina Zawadzka... Długo można by wymieniać!

Stylizacje gwiazd - Party Fashion Night 2022

Przy tak dużej liczbie takich gości nietrudno zniknąć w tłumie. Gwiazdy jednak doskonale wiedzą, jak skupiać na sobie uwagę. Tak było i tym razem! Każda z osób, które pojawiły się na ściance przykuwała uwagę swoją stylizacją. Przekrój trendów, które tutaj można obserwować, jest wprost powalający! Pióra, nasycone kolory, przeźroczystości, kryształy - było w czym przebierać i jest czym się inspirować.

Rolą Basi Wołodyjowskiej zyskała status gwiazdy, dziś jest ikoną polskiego aktorstwa. Zobacz wyjątkowe zdjęcia!Zobacz więcej

Podczas wydarzenia, jakim jest Party Fashion Night 2022, osoby ze świata show-biznesu mają okazję podejrzeć, co znane marki mają w swojej ofercie. To jednak przede wszystkim znakomita okazja, by błysnąć talentem stylizacyjnym lub pochwalić się współpracą z dobrym stylistą.

Zobacz, jak wyglądały gwiazdy na Party Fashion Night 2022

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×