pary z śopw

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Synek Anety i Roberta Żuchowskich skradł uwagę wszystkich! "Mistrz pierwszego planu"

Aneta i Robert Żuchowscy to para, która dowodzi, że eksperci w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" wiedzą, co robią. Wciąż są razem, a ich miłość rośnie z dnia na dzień - tak jak ich synek Mieszko. Szczęśliwi rodzice pokazali zdjęcia z rodzinnej wycieczki. Całą uwagę fanów pary skradł maluch, którego mimika urzekła wszystkich!

16.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta i Robert Żuchowscy ochrzcili syna. Fanów zachwyciła mimika Mieszka!

Aneta i Robert Żuchowscy to para, która udowadnia, że eksperci w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia" wiedzą, co robią. Dobrani w parę zakochali się w sobie bez pamięci, a niedawno powitali na świecie wspólne dziecko, Mieszka. Dumni rodzice pochwalili się w sieci zdjęciami z chrzcin brzdąca. Maluch porwał serca fanów pary bogatą mimiką, którą zaprezentował podczas uroczystości!

21.06.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga komentuje odcinek specjalny programu. "Nie pozwolę, żeby ten program po raz kolejny sprawił, że zwątpię w siebie"

Nie milkną echa po emisji specjalnego odcinka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", w którym wystąpili uczestnicy pierwszych trzech edycji. Wśród nich był Jacek, którego teoria na temat związku Laury i Karola wywołała niemałe poruszenie. Głos zabrała Iga Śmiechowicz, bohaterka 5. edycji którą eksperci wybrali Karolowi na żonę.

17.02.2022ślub od pierwszego wejrzenia

Przeczytaj także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Tak mieszkają Aneta i Robert Żuchowscy! Stylowa biel i pokaźne kino domowe w mieszkaniu gwiazd programu TVN

Aneta i Robert byli uczestnikami 6. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Programowi eksperci idealnie dobrali parę, która do dziś tworzy zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Ulubieńcy telewidzów chętnie udzielają się w mediach społecznościowych, gdzie możemy zobaczyć jak urządziło się słynne małżeństwo. Ich domowe wnętrza zdecydowanie robią wrażenie!

15.10.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia 6". Aneta i Robert Żuchowscy na ekskluzywnych wakacjach! Wraz z synkiem udali się w luksusowy rejs

Aneta i Robert byli uczestnikami 6. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Pomimo zakończenia ich przygody z telewizją, para wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród internautów. Ostatnio Aneta Żuchowska pochwaliła się w sieci, jak spędza tegoroczne wakacje ze swoją rodziną. Okazuje się, że małżeństwo i ich kilkumiesięczny synek udali się w rejs luksusowym statkiem. Zdjęcia z wycieczkowca robią wrażenie!

31.08.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Aneta znów zachwyciła fanów. "Lubię ten brzuszek, ale bardziej lubię tamten sprzed kilku tygodni"

Aneta Żuchowska zyskała ogromną popularność za sprawą programu TVN "Ślub od pierwszego wejrzenia". Eksperci dobrali ją w parę z Robertem Żuchowskim i był to strzał w dziesiątkę - są szczęśliwi i niedawno powitali na świecie dziecko. Świeżo upieczona mama pokazała się fanom, jak wygląda jej sylwetka w kilka tygodni po porodzie i wywołała lawinę zachwytu.

22.02.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×