patryk aniśko

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Dramat Marty Milkiewicz. 38-latka obecnie przeżywa wyjątkowo ciężkie chwile. „Ostatnie wydarzenia były dla mnie naprawdę trudnym doświadczeniem”

Choć 8. edycja „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już za nami, to widzowie nadal mocno interesują się życiem uczestników show. Okazuje się, że jedna z nich, Marta Milkiewicz, od czasu zakończenia programu przechodzi przez wyjątkowo trudny czas. „Miałam z tego powodu bardzo wiele przykrości” - przyznaje ze smutkiem. Co takiego się stało?

16.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Patryk Aniśko pochwalił się swoją nową ukochaną. Beata zachwyca urodą!

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” mocno rozczarował widzów. Nie dość, że żadna z par nie wytrwała w małżeństwie, to jeszcze ulubieńcy widzów, czyli Marta Milkiewicz i Patryk Aniśko, nie rozstali się w dobrych stosunkach i od czasu do czasu sobie dogryzają. Teraz Patryk postanowił pochwalić się swoją nową ukochaną. Beata zachwyca urodą!

14.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Justyna i Marta skonfrontowały się z Przemkiem i Patrykiem! Nie obyło się bez złośliwości!

Na antenie „Dzień Dobry TVN” doszło do dość zaskakującego spotkania uczestników programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Do studia w Warszawie przyjechały Marta Milkiewicz oraz Justyna Hołubowicz, które miały szansę skonfrontować się ze swoimi wkrótce byłymi mężami, Przemkiem Wereszczyńskim i Patrykiem Aniśko. Wygarnęli sobie wszystko na wizji?

11.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta przerywa milczenie. Wydała oświadczenie! „Patryk kłamał na temat prawdziwych okoliczności naszego rozstania”

Nie milkną echa po finale 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jedna z najbardziej popularnych i pozornie najlepiej dobranych par - Marta i Patryk - nieoczekiwanie się rozstała. Na kobietę wylała się lawina hejtu za jej słowa o planach na przyszłość. Uczestniczka programu postanowiła wydać oświadczenie, które rzuca zupełnie nowe światło na okoliczności rozpadu jej związku. W kierunku Patryka padły mocne słowa!

07.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Widzowie oburzeni tym, jak Marta potraktowała Patryka! Nie zostawiają na uczestniczce suchej nitki. „Okazałaś się strasznie fałszywa”

Wciąż nie milkną echa ostatniego odcinka 8. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, w którym widzowie mieli okazje poznać dalsze losy uczestników. Fanom programu wyjątkowo nie spodobało się zachowanie Marty, która jak się okazało, postanowiła się rozwieść z Patrykiem. Mówią oni wprost o oszustwie ze strony uczestniczki.

01.12.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8” odcinek 14. Kolejna para postanowiła wziąć rozwód! Z kolei Maciej pochwalił się nową partnerką! Co się jeszcze wydarzyło?

Za nami ostatni, 14 odcinek 8. edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, w którym dowiedzieliśmy, że kolejna para tej edycji zdecydowała się wziąć rozwód! Spore zmiany zaszły również u Macieja, który obecnie cieszy się wspólnym życiem ze swoją nową ukochaną. Co się jeszcze wydarzyło u uczestników po zakończeniu ich udziału w ślubnym eksperymencie?

29.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Gdzie i kiedy oglądać 14. odcinek? Odcinek specjalny przyniesie odpowiedzi na pytania fanów? Finał wielu skonfundował!

Mylił się ten, kto sądził, że 13. odcinek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia 8” będzie jego ostatnim. Na Playerze wieczorem we wtorek 29 listopada br. pojawi się specjalny 14. odcinek, który być może dostarczy odpowiedzi na nurtujące fanów pytania. Tych bowiem nie brakuje po finale, który wielu widzów mocno skonfundował!

29.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

„Ślub od pierwszego wejrzenia 8”. Marta i Maciej odnieśli się do fali hejtu w sieci! Opinie widzów są bezlitosne! „Zero klasy jako mężczyzna”

Za nami finał 8. edycji programu TVN „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Wszystko jest już jasne: wiadomo, kto pozostał w małżeństwie, a kto postanowił się rozstać. Nie obyło się bez zaskoczeń! Jak finał i ostateczne decyzje par oceniają widzowie? Niektórym mocno się oberwało za to, co pokazali w ostatnim odcinku!

23.11.2022Ślub od pierwszego wejrzenia

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×