„Pierwsza miłość”. Najsłynniejsze rozstania w historii serialu. Pamiętacie je wszystkie? Okoliczności niektórych były bardzo dramatyczne!

Serial „Pierwsza miłość” jest pełnoletni - jest bowiem emitowany od 18 lat! Niemalże od samego początku twórcy fundowali widzom zarówno romantyczne sceny, w których kiełkowało uczucie, jak i iście dramatyczne zwroty akcji skutkujące równie dramatycznymi rozstaniami. Przypominamy najsłynniejsze rozstania w historii serialu - te związki nie przetrwały próby czasu!

Multimedia

"Pierwsza miłość" - widzowie śledzą losy bohaterów już od 18 lat

Emisja pierwszego odcinka słynnego wrocławskiego serialu miała miejsce 4 listopad 2004 roku na antenie telewizji Polsat. Od tego czasu „Pierwsza miłość” jest nieprzerwanie emitowana i doczekała się już blisko 4 tysięcy odcinków, co czyni ją jednym z najdłużej emitowanych seriali w historii polskiej telewizji. W tym czasie między bohaterami wielokrotnie rodziło się uczucie, które jednak w większości przypadków nie potrafiło przetrwać próby czasu.

Gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" powraca do "Pierwszej miłości"! Kogo tym razem zagra Klara Williams?Zobacz więcej

Najsłynniejsze rozstania w historii serialu

Fani „Pierwszej miłości” z pewnością mają jeszcze w pamięci rozstanie Marysi i Michała, którego skutki do dziś odczuwają jego obie strony. Choć okoliczności, w jakich się ono odbyło dla wielu mogą być szokujące (Michał wdał się w romans z Grażyną, która była przyjaciółką Marysi), to jak się okazuje, są one niczym w porównaniu do tego, w jaki sposób rozstawały się inne pary w„Pierwszej miłości”. W całej historii serialu niejednokrotnie rozstania miały podłoże kryminalne, a także dosłownie były kwestią życia i śmierci.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wyglądały najsłynniejsze rozstania w historii „Pierwszej miłości”! [OPISY WĄTKÓW]

Zobacz galerię

W bajkowym zamku, na szczycie gór, a może na porodówce? Oto najpiękniejsze śluby z serialu!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • jta000ib17gz (gość)

    https://polyfill-form-1880250.plglt.de

    02.12.2022 20:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×