„Pierwsza miłość” odcinki 3515 - 3519. Kacper zostanie dotkliwie pobity! Dowiedział się o romansie Weroniki? Z kolei Mateusz szykuje dla Marty przykrą niespodziankę [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

„Pierwsza miłość” - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Kacper zostanie dotkliwie pobity. Dowiedział się o romansie Weroniki? W klinice aż huczy od plotek na temat romansu Weroniki i Samuela. Z kolei proces Mateusza niebawem dobiegnie końca. Psychopata przygotował jednak dla Marty pewną niemiłą niespodziankę. Jak ona to zniesie? Sprawdźcie, co się wydarzy w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości”.

Multimedia

„Pierwsza miłość” - od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie

Już niebawem czekać będą na nas kolejne emocjonujące odcinki słynnego wrocławskiego serialu. Co tym razem wydarzy się w „Pierwszej miłości”? Wygląda na to, że Kacper wpadnie w poważne tarapaty. Jego dalsze małżeństwo z Weroniką stanie pod wielkim znakiem zapytania po tym, jak zostanie on dotkliwie pobity. Lekarka ostatecznie zdecyduje, czy wybrać Kacpra, czy Samuela.

Koszmar Marty i Emilki powróci. Mateusz zostanie uniewinniony!?Zobacz więcej

Z kolei proces Mateusza pomału dobiega końca. Pomimo nieczystych zagrywek ze strony jego adwokat, Marta dzielnie znosi ostatnie dni rozprawy, jednak psychopata znowu da dziewczynie o sobie znać. Pod sądem dojdzie do wyjątkowo nieprzyjemnego incydentu z jego udziałem. Nie będzie to miłe doświadczenie dla Marty. Pomimo ogromnego wsparcia przyjaciółek, wszystkie lęki wrócą do niej ze zdwojoną siłą. Co się jeszcze wydarzy?

Streszczenia przyszłych odcinków „Pierwszej miłości” publikujemy w galerii. Sprawdź, co się wydarzy!

Zobacz galerię

Oto najprzystojniejsi aktorzy w historii serialu! Przez 18 lat było na kim zawiesić oko! Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×