"Pierwsza miłość". Tak mieszka Misiek Koterski. Luksusowy apartament urządzono z dbałością o każdy detal! Zobacz zdjęcia wnętrz!

Michał Koterski, powszechnie znany jako Misiek, to jedna z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Wraz z ukochaną, Marcelą Leszczak, wychowują synka Fryderyka. Za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazdor chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym oraz pozwala zajrzeć do swojego luksusowego apartamentu. Zdjęcia dowodzą jednego - maluchowi niczego nie brakuje!

Multimedia

Tak mieszka Misiek Koterski. Od razu widać, że luksusowym apartamencie gwiazdora jego synkowi niczego nie brakuje!

Michał Koterski jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Aktor zasłynął za sprawą ról w filmach jego ojca, Marka Koterskiego, takich jak: "Dzień świra" oraz "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Obecnie Misiek Koterski jest znany za sprawą postaci Henryka "Kaśki" Saniewskiego z serialu "Pierwsza miłość". Ponadto w 2022 roku aktor zagrał tytułową rolę w filmie "Gierek", który możemy już obejrzeć na platformie Netflix. Prywatnie Michał Koterski od kilku lat (z przerwami) jest związany z modelką Marcelą Leszczak. Owocem ich miłości jest obecnie pięcioletni synek Fryderyk.

Porzucił hulaszczy styl życia i dziś świeci przykładem. Zobacz, jak się zmienił Misiek KoterskiZobacz więcej

Michał Koterski jest niezwykle aktywny w swoim mediach społecznościowych, gdzie chętnie się dzieli z fanami kulisami ze swojego życia rodzinnego. Na jego koncie na Instagramie można zobaczyć, jak gwiazdor urządził się w swoim luksusowym apartamencie. I choć Michał Koterski i Marcela Leszczak mieszkają osobno, to syn odwiedza swojego tatę przy każdej możliwej okazji. Patrząc na zdjęcia zamieszczone przez aktora od razu widać, że w jego domu niczego mu nie brakuje!

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak mieszka Michał "Misiek" Koterski!

Zobacz galerię

Seniorka żyje niczym gwiazda Hollywood! Zobacz bajeczny ogród i wnętrza!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×