Pogrzeb Franciszka Pieczki. Niezapomnianego Gustlika pożegnała rodzina, bliscy i przyjaciele

Rodzina, bliscy i przyjaciele Franciszka Pieczki pojawili się w czwartek w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie Falenicy, gdzie odbywa się pogrzeb wybitnego aktora. Po mszy zostanie on odprowadzony przez rodzinę, bliskich i przyjaciół na cmentarz w Aleksandrowie. W galerii publikujemy zdjęcia z ceremonii.

Multimedia

Pogrzeb Franciszka Pieczki. Rodzina, bliscy i przyjaciele pożegnali cenionego aktora

Franciszek Pieczka był aktorem, którego nazwisko znał niemalże każdy w Polsce. Dla starszego pokolenia URODZONY 18 stycznia 1928 r. w Godowie na Górnym Śląsku Pieczka był niezapomnianym Gustlikiem z serialu "Czterej pancerni i pies", zaś dla młodszego - poczciwym Stachem Japyczem z serialu "Ranczo". Był także człowiekiem, który dożył pięknego wieku w otoczeniu najbliższych. W piątek 23 września br. media obiegła wieść, że Franciszek Pieczka zmarł w wieku 94 lat.

Tak się zmieniał Franciszek Pieczka. Stworzył dziesiątki niezapomnianych kreacjiZobacz więcej

Ostatnia droga Franciszka Pieczki

Msza święta dla Franciszka Pieczki zostanie odprawiona w czwartek, 29 września o godz. 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Warszawie Falenicy. Po mszy trumna zostanie odprowadzona na cmentarz w Aleksandrowie. Pogrzeb Franciszka Pieczki, jak informowało TVP, ma charakter państwowy.

Pogrzeb Franciszka Pieczki. Tak żegnano wielkiego aktora

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×