Pokaz charytatywny „Gwiazdy Dzieciom”. Ruszyli na wybieg w szczytnym celu. Karol Strasburger, Izabela Trojanowska, Hanna Śleszyńska, Marta Wiśniewska, Iwona Węgrowska i inni

Grudzień to pracowity czas dla gwiazd, które angażują się w przedsięwzięcia pomagające innym. Jedną z corocznych imprez jest pokaz mody „Gwiazdy Dzieciom”, gromadzący wspomniane w Grodzisku Mazowieckim. Ruszają wówczas na wybieg dla podopiecznych OPS-u! Zobacz zdjęcia z tej szczytnej inicjatywy. Karol Strasburger zadał szyku w niecodziennym kurtko-śpiworze!

Multimedia

Pokaz charytatywny „Gwiazdy Dzieciom”. Plejada

Grudzień to sezon na inicjatywy mające na celu pomoc potrzebującym. W niedzielę 4 grudnia 2022 r. w Mediatece w Grodzisku Mazowieckim odbyła się zimowa edycja charytatywnego pokazu mody „Gwiazdy Dzieciom”, dedykowana pomocy podopiecznym Ośrodka Pomocy Społecznej w Grodzisku Mazowieckim. Na wybiegu w roli modeli pojawiły się m.in. Izabela Trojanowska, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Pakosińska, Elżbieta Romanowska, Iwona Węgrowska, Marta Mandaryna Wiśniewska, Aleksandra Kostka, Weronika Zubowicz, Weronika Koral oraz Karolina Motylewska, a także panowie - Dariusz Wieteska, Piotr Mróz i Karol Strasburger.

Gwiazdy ruszyły do sztalug na pomoc innym! Takie dzieła stworzyli!Zobacz więcej

Charytatywne pokazy mody „Gwiazdy Dzieciom”

Charytatywne pokazy mody „Gwiazdy Dzieciom” to inicjatywa będąca już tradycją gminy Grodzisk Mazowiecki.

To już 15 edycja naszego zimowego pokazu „Gwiazdy Dzieciom”. Dzieci otrzymują to wszystko, co prezentują na pokazie, ale, co dla nich ważniejsze, przeżywają niepowtarzalną przygodę występując na wybiegu dla modelek razem ze znanymi osobami. Ma to szczególne znaczenie dla dzieci autystycznych i wycofanych. Dziś podczas wydarzenie wspieramy również małą Hanię, mieszkankę Grodziska, która po operacji serca potrzebuje codziennych bardzo kosztownych rehabilitacji, których koszt przekracza możliwości rodziców. Będziemy dla niej licytować SUPERPREZENT, który jest jednym ze sponsorów wydarzenia. Natomiast marka Volcano, która dziś też jest z nami, przekazała 20 kurtkośpiworów ludziom potrzebującym - cytuje słowa pomysłodawczyni i organizatorki wydarzenie Hanny Głowackiej serwis AKPA.

Gwiazdy, które pojawiły się na wydarzeniu w superlatywach opisują to doświadczenie.

To wielka przyjemność brać udział w takim pokazie mody, zwłaszcza przed świętami i dla tych wspaniałych dzieci - powiedział Karol Strasburger, który po wybiegu przeszedł się w kurtkośpiworze, swetrach i garniturach.

Wydarzenie poprowadziła Eliza Gwiazda i Jakub Sporek.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×