polsat

„Pierwsza miłość”. Najsłynniejsze rozstania w historii serialu. Pamiętacie je wszystkie? Okoliczności niektórych były bardzo dramatyczne!

Serial „Pierwsza miłość” jest pełnoletni - jest bowiem emitowany od 18 lat! Niemalże od samego początku twórcy fundowali widzom zarówno romantyczne sceny, w których kiełkowało uczucie, jak i iście dramatyczne zwroty akcji skutkujące równie dramatycznymi rozstaniami. Przypominamy najsłynniejsze rozstania w historii serialu - te związki nie przetrwały próby czasu!

01.12.2022Pierwsza miłość

„Pierwsza miłość”. Tak mieszka Aleksandra Zienkiewicz! Przepiękny ogród i stylowe wnętrza w domu gwiazdy serialu robią wrażenie!

Aleksandra Zienkiewicz od lat uchodzi za jedną z największych gwiazd „Pierwszej miłości” - jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Aktorka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami kulisami ze swojego życia prywatnego, a także tym, jak obecnie mieszka. Na największą uwagę zdecydowanie zasługuje przepiękny ogród gwiazdy, w którym ochoczo spędza czas ze swoim czworonogim ulubieńcem.

01.12.2022Pierwsza miłość

„Pierwsza miłość” ma już 18 lat! Niesamowite, jak kiedyś wyglądali główni bohaterowie serialu. Przy Arturze złapiecie się za głowę!

To już 18 lat od emisji pierwszego odcinka „Pierwszej miłości”. Wielu bohaterów, którzy w nim się pojawili, jest obecna we wrocławskiej produkcji do tej pory. Sprawdźcie, jak na przestrzeni prawie dwóch dekad zmieniały się główne postacie „Pierwszej miłości”. Przy serialowym Arturze złapiecie się za głowę!

30.11.2022Pierwsza miłość

„Chłopaki do wzięcia”. Tak wygląda gospodarstwo Henia! Pokazujemy jak mieszka rolnik, który przez lata szukał miłości w telewizji

Pan Henio jest bez wątpienia jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji programu „Chłopaki do wzięcia”. Rolnik przez bardzo długi czas poszukiwał wybranki, która zgodziłaby się do niego wprowadzić. Ostatnio pojawiło się światełko w tunelu, bowiem od pewnego czasu odwiedza go niejaka Marysia, co do której mężczyzna ma poważne plany. Pokazujemy, jak wygląda gospodarstwo Henia, na które od lat próbował on zaprosić potencjalne kandydatki na żonę.

30.11.2022Chłopaki do wzięcia

„Świat według Kiepskich”. Krzysztof Dracz dokonał niemożliwego! Blisko 100 ról w jednym serialu to istny rekord! Widzieliście je wszystkie?

Krzysztof Dracz jest z pewnością świetnie znany fanom „Świata według Kiepskich”. Aktor pojawiał się w słynnym sitcomie w niemalże 100 różnych rolach, co czyni z niego żywą legendę kultowego serialu. Postanowiliśmy wyliczyć wszystkie role Krzysztofa Dracza w „Świecie według Kiepskich”. Jego dorobek z pewnością robi wrażenie!

30.11.2022Świat według Kiepskich

„Chłopaki do wzięcia”. Henio w końcu to zrobił! Widzowie długo na to czekali. Marysia nie posiadała się z radości po jego wyznaniu!

Pan Henio jest jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji „Chłopaków do wzięcia”. Po latach poszukiwań, rolnikowi w końcu udało się znaleźć partnerkę. Związał się on z Marysią, z którą obecnie wiedzie szczęśliwe życie na swoim gospodarstwie. W ostatnim odcinku programu w relacji pary doszło do przełomu. Widzowie długo na to czekali!

28.11.2022Chłopaki do wzięcia

„Pierwsza miłość” odcinki 3515 - 3519. Kacper zostanie dotkliwie pobity! Dowiedział się o romansie Weroniki? Z kolei Mateusz szykuje dla Marty przykrą niespodziankę [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

„Pierwsza miłość” - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Kacper zostanie dotkliwie pobity. Dowiedział się o romansie Weroniki? W klinice aż huczy od plotek na temat romansu Weroniki i Samuela. Z kolei proces Mateusza niebawem dobiegnie końca. Psychopata przygotował jednak dla Marty pewną niemiłą niespodziankę. Jak ona to zniesie? Sprawdźcie, co się wydarzy w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości”.

25.11.2022Pierwsza miłość

„Chłopaki do wzięcia”. To koniec związku Henia i Marysi? Ostatnie nagranie wywołało istną burzę! Rolnik planuje zostawić swoją partnerkę?

Pan Henio jest jedną z najpopularniejszych postaci ostatnich edycji „Chłopaków do wzięcia”. Po latach poszukiwań, rolnikowi w końcu udało się znaleźć partnerkę. Jego związek z Marysią wzbudza jednak wśród widzów masę skrajnych emocji. Ostatnie nagranie, na którym pojawili się uczestnicy, wywołało wśród fanów programu istną burzę! Czyżby Henio planował rozstać się z Marysią?

25.11.2022Chłopaki do wzięcia

Tak dziś wyglądają bohaterowie „Daleko od noszy”. Ich postacie bawiły miliony widzów!

Blisko 20 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek słynnej polskiej komedii „Daleko od noszy”. Ten serial niemal z miejsca podbił serca widzów! Przez wiele lat widzowie chętnie śledzili zabawne perypetie personelu feralnego szpitala miejskiego. Jak dziś wyglądają aktorzy, którzy kilkanaście lat temu bawili miliony? Niektórzy nic, a nic się nie zmienili. Zobaczcie zdjęcia!

23.11.2022Daleko od noszy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×