polsat

„Pierwsza miłość” odcinki 3543 - 3547. Marysia nakryła Laurę i Wenerskiego! Nieporadne tłumaczenia Jakuba na nic się tu zdają. Czy to koniec ich związku? [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

„Pierwsza miłość” - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Relacja między Laurą i Wenerskim rozkwita. Para coraz częściej spędza ze sobą czas, co w efekcie doprowadzi do nakrycia ich przez Marysię w dość niezręcznej sytuacji. Jakby tego było mało, Marysia nieoczekiwanie zostanie wplątana w morderstwo Miłki Szafrańskiej. Co się jeszcze wydarzy w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości”?

11.01.2023Pierwsza miłość

„Taniec z gwiazdami”. Iwona Pavlović na wylocie z Polsatu? To tym miała podpaść Edwardowi Miszczakowi. „To zostało uznane za zdradę”

Od kilku dni nie milkną medialne doniesienia o kolejnych zwolnieniach w Polsacie. Po rewolucji kadrowej w „Twoja twarz brzmi znajomo”, teraz na spore zmiany miałby się szykować „Taniec z gwiazdami”, a konkretniej zasiadająca w jury programu Iwona Pavlović, która w przeszłości miała poważnie podpaść Edwardowi Miszczakowi, nowemu dyrektorowi programowemu Polsatu.

09.01.2023Taniec z gwiazdami

„Pierwsza miłość” odcinki 3538 - 3542. Anka zostaje porwana! Wojna między gangsterami staje się coraz bardziej brutalna. Jej życie wisi na włosku! [STRESZCZENIA ODCINKÓW]

„Pierwsza miłość” - w najnowszych odcinkach dojdzie do wielu ekscytujących wydarzeń. Gangsterska wojna pomiędzy Sebastianem a Azorem staje się coraz bardziej brutalna. Jej największą ofiarą zostaje Anka, która na skutek gangsterskich porachunków zostanie porwana. Życie dziewczyny zawiśnie na włosku, a Biały i Filip na skutek nieudanej akcji ratunkowej podzielą jej los. Co się jeszcze wydarzy w kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości”?

05.01.2023Pierwsza miłość

Najpiękniejsze sylwestrowe kreacje. Gwiazdy Sylwestra Marzeń i Mocy Przebojów zadały szyku! Zobacz, jak wyglądały [GALERIA ZDJĘĆ]

Sylwestrowa noc rządzi się swoimi prawami - błysk jest nie tyle spodziewany, co wręcz oczekiwany! Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które tego dnia wybierają zjawiskowe kreacje. Cekiny, pióra, łańcuszki, metalik, szlachetne materiały, dziury i oversize - od przybytku głowa tej nocy nie boli. Choć sylwestrowa noc już dawno za nami, cofnijmy się do tego wyjątkowego wieczoru. Oto najpiękniejsze kreacje gwiazd Telewizji Polskiej i Polsatu, w których witały 2023 rok. Zobaczcie zdjęcia!

02.01.2023Sylwester w TV

„Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem 2022”. Michael Patrick Kelly się nie popisał? Występ zagranicznej gwiazdy wzbudził masę kontrowersji wśród widzów

Za nami „Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem”, podczas którego gwiazdą wieczoru był występujący niegdyś w kultowej formacji The Kelly Familly Michael Patrick Kelly. Okazuje się, że występ irlandzkiego gwiazdora zamiast zachwycić, wzbudził sporo kontrowersji wśród telewidzów.

01.01.2023Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem

„Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem 2022”. Doda, Cleo, Maryla Rodowicz niczym siostry! Tak gwiazdy Polsatu przywitały 2023 rok! Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

Z okazji zakończenia roku telewizja Polsat po raz kolejny zorganizowała „Sylwestrową Moc Przebojów”. Na scenie w Parku Śląskim w Chorzowie zaprezentowały się największe gwiazdy polskiej i światowej muzyki. Sprawdźcie, jak wyglądał tegoroczny koncert sylwestrowy Polsatu. Publikujemy zdjęcia z wydarzenia.

31.12.2022Sylwestrowa Moc Przebojów z Polsatem

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022. Takie warunki postawiła Doda odnośnie sylwestrowego występu. Bez tego nie było szans, aby zaśpiewała!

Doda jest jedną z artystek, których udział potwierdzono na polsatowskim koncercie Sylwestrowa Moc Przebojów 2022. Jednak aby artystka stanęła na chorzowskiej scenie, musiały być spełnione określone warunki! Szczególnie jeden był istotny. Gdyby produkcja go nie uhonorowała, Doda by się na występ nie zgodziła!

30.12.2022Sylwestrowa Moc Przebojów

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022. Największe karaoke w Polsce. Zostań gwiazdą sylwestrowej imprezy Polsatu!

To będzie największe karaoke w Polsce! Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie widzowie będą mogli zmierzyć się z hitami wielkich gwiazd piosenki. Czy dadzą radę? To ocenią… same gwiazdy! A zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody oraz możliwość zaprezentowania swojego wykonania milionowej widowni Sylwestrowej Mocy Przebojów. Przygotowania do konkursu już ruszyły pełna parą.

28.12.2022Sylwestrowa Moc Przebojów

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022. Michael Patrick Kelly przywita Nowy Rok razem z widzami Polsatu! Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Michael Patrick Kelly, autor przebojów „Beautiful Madness” i „Throwback”, będzie zagraniczną gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów w Parku Śląskim. Artysta zaczynał w niezwykle popularnym w latach 90. zespole The Kelly Family. Dziś z wielkim powodzeniem solowo kontynuuje muzyczną karierę. Sprawdźcie szczegóły.

27.12.2022Sylwestrowa Moc Przebojów

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×