Polska Miss Nastolatek 2022. To one powalczą o tytuł najpiękniejszej polskiej nastolatki! Prezentujemy zdjęcia wszystkich 36 kandydatek

Wielkimi krokami zbliża się finał konkursu Polska Miss Nastolatek 2022, który ma za zadanie wyłonić kolejną najpiękniejszą nastolatkę w Polsce. W nowym, ogólnopolskim konkursie piękności o ostateczny triumf zawalczy 36 przepięknych dziewcząt. W naszej galerii znajdziecie sylwetki wszystkich finalistek. Która z nich sięgnie po tytuł?

Multimedia

Polska Miss Nastolatek 2022. To one powalczą o tytuł najpiękniejszej nastolatki!

Polska Miss Nastolatek to nowy ogólnopolski konkurs piękności z wyjątkową oprawą artystyczną, wartościowymi nagrodami i promocją medialną. W roku 2022 do konkursu zgłosiło się ponad 5 tysięcy uczestniczek, z których ostatecznie wybrano finałowe 36.

To one powalczą o tytuł najpiękniejszej Polki! Poznajcie wszystkie 36 kandydatekZobacz więcej

Finalistki wzięły udział w nagraniach wideo oraz sesjach zdjęciowych. W pierwszej sesji dziewczyny stanęły przed obiektywem w eleganckich kreacjach. Druga sesja to nawiązanie do grudnia i związanego z nim klimatu świątecznego. Gala finałowa Polska Miss Nastolatek 2022 odbędą się 17. grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Najpiękniejsze Polki zaprezentują się na scenie kilka razy w różnych kreacjach. Wybory Polska Miss Nastolatek poprzedzają wybory Miss Polska 2022, które odbędą się dzień później.

W galerii prezentujemy zdjęcia uczestniczek. Która z nich sięgnie po tytuł?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×