Program telewizyjny na czwartek, 24.02.2022. Co obejrzeć 24 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co w czwartek, 24 lutego w tv? Program telewizyjny na ten dzień prezentuje się następująco: będzie można obejrzeć adaptację broadwayowskiego przeboju oraz widowiskową produkcję wojenną o niezwykłej kobiecie, która zmieniła bieg historii.Więcej propozycji na dzień 24 lutego znajdziesz w tekście. Sprawdź program telewizyjny na czwartek, 24.02.2022.

Multimedia

Program telewizyjny na czwartek, 24 lutego 2022 r.:

Lata 60 XX w. 29-letni Claude Hooper Bukowski opuszcza Oklahomę, by stawić się w Nowym Jorku przed komisją wojskową. Rankiem w Parku Centralnym spotyka grupę hipisów. Ci, zachwyceni jego kowbojskimi umiejętnościami, przyjmują go do komuny. Ich przywódca, Berger, który spalił kartę powołania do wojska, stara się wytłumaczyć przybyszowi bezsens wojny w Wietnamie. Jednak Claude nie zamierza wymigiwać się od spełnienia obywatelskiego obowiązku. Młodzi ludzie postanawiają pokazać mu uroki hipisowskiego życia.
"Hair"-TVP Kultura, godz. 20:05

Wybuch wojny przekreśla marzenia młodej studentki, Ludmiły, która musi zaciągnąć się do armii. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna ma wyjątkowy talent strzelecki. Jako najlepsza wśród snajperów szybko staje się celem wroga - niemieckie dowództwo wydaje rozkaz zlikwidowania jej za wszelką cenę. Niebawem Ludmiła się zakochuje, lecz w wojennym zamęcie jej szczęście nie trwa długo.
"Bitwa o Sewastopol" - TV4, godz. 21:00

Britney pomaga Wiktorowi porozumieć się z Beniem, który wychodzi w końcu po operacji ze szpitala. Na dyżurze zespół doktora Banacha odbiera wezwanie do chorego na raka trzustki. Pacjent skarży się na silny ból i może mieć dodatkowo zapalenie pęcherzyka żółciowego. Kolejnym pacjentem ratowników zostaje kochliwy Portugalczyk, który ucierpiał podczas romantycznej schadzki. Na treningu Nowy doznaje nagle kontuzji. Przynajmniej tak wydaje się jego kolegom.
"Na sygnale" odcinek 362. - TVP1, godz. 21:00

Siedmiu mężczyzn poszukuje miłości i szczęścia w świecie, w którym trudno się zorientować, czego oczekują kobiety. Sympatyczny, choć roztargniony Filip traci pracę i dowiaduje się, że niedawno poznana dziewczyna, Zosia, jest z nim w ciąży. Najlepszy przyjaciel Filipa, Tomasz, ma piękną narzeczoną i dom, lecz boi się zobowiązań. Producent muzyczny i bawidamek Kordian nie planuje życiowej stabilizacji. Dawny gwiazdor Ricky wymaga intensywnej opieki. Kierowca autobusu Stefan stara się odzyskać Julię. Jarosław z trudem znosi samotność.
"7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" - Polsat, godz. 21:10

Kassie i Wally są najlepszymi przyjaciółmi. Kassie to kobieta w średnim wieku, która nie ma szczęścia w miłości. Decyduje się na dziecko poczęte za pomocą sztucznego zapłodnienia. Wally nie potrafi pogodzić się z decyzją Kassie, jednak nadal nie umie się przyznać, że jest w niej zakochany. Na jednej z imprez pijany Wally podmienia spermę dawcy na swoją. Następnego dnia mężczyzna nie pamięta, co zrobił, a Kassie wyjeżdża z miasta. Po siedmiu latach kobieta wraca wraz z synem, Sebastianem. Wally zauważa podobieństwo między sobą a chłopcem.
"Tak to się teraz robi" - TV Puls, godz. 21:30

Gdy córka Scotta i Kate Johansenów (w tych rolach Will Ferrell i Amy Poehler) dostaje się na renomowaną uczelnię, spełniają się jej marzenia, jednak wkrótce okazuje się, że nie przyznano jej pełnego stypendium. Zrozpaczeni rodzice stawiają wszystko na jedną kartę i… otwierają kasyno rodem z Las Vegas w domu ich przyjaciela Franka (Jason Mantzoukas). Nie spodziewają się, że przypadkiem zyskają na przedmieściach miano niebezpiecznych przestępczych bossów.
"Dom wygranych" - TVN7, godz. 21:40

Mac i Kelly Radner realizują marzenia o spokojnym życiu na przedmieściach. Jednocześnie zmagają się z poczuciem końca młodości, spontanicznych imprez oraz czasu dla przyjaciół. Gdy do domu obok wprowadzają się studenci z bractwa Delta Psi Beta, którym przewodzi charyzmatyczny prezes Teddy Sanders, wydaje się, że Radnerowie będą mogli połączyć obie sfery życia. Za dnia będą odpowiedzialnymi rodzicami, a wieczorami - królami parkietu u sąsiadów. Wkrótce coraz głośniejsze imprezy skłaniają parę do wezwania policji i rozpoczęcia sąsiedzkiej wojny.
"Sąsiedzi" - TVN, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na czwartek, 24.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×