Program telewizyjny na czwartek, 27.05.2021. Co obejrzeć w 27 maja w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Aktualny program tv na czwartek - 27 maja w telewizji moc wrażeń. Dziś w tv m.in. "Wolni od długów", czyli nowy program Polsatu, który zastąpił w ramówce "Nasz nowy dom". Oprócz tego sporo komedii romantycznych. Sprawdź program tv na 27 maja. Podpowiadamy, co oglądać w czwartek, 27.05.2021.

Multimedia

Program tv na czwartek, 27 maja 2021 r.:

Dick jest emerytowanym generałem amerykańskiej armii i od niedawna wdowcem. Jest także dziadkiem Jasona - chłopaka, którego życie przypomina bardzo nudny film. Były wojskowy stawia sobie za punkt honoru demoralizację wnuka, aby, w swoim mniemaniu, zrobić z niego prawdziwego mężczyznę. W tym celu zabiera go w podróż, podczas której czeka na nich wiele zaskakujących i niezwykle zabawnych doświadczeń.
"Co ty wiesz o swoim dziadku?" - TV Puls, godz. 20:00

Bohaterowie programu borykają się z problemami finansowymi, których sami nie potrafią już rozwiązać. Niewiedza, strach oraz nawarstwiające się problemy finansowe sprawiają, że konieczna jest interwencja z zewnątrz. Anna Guzik odwiedza bohaterów programu, mieszkających w różnych zakątkach Polski, proponując pomoc. Wspierają ją eksperci do spraw prawnych, finansowych i społecznych: Piotr Ikonowicz, Fryderyk Karzełek oraz Anna Bufnal.
"Wolni od długów" - Polsat, godz. 20:00

Peter Highman za pięć dni ma po raz pierwszy zostać ojcem. Spieszy się na samolot z Atlanty do domu, gdyż pragnie towarzyszyć żonie podczas porodu. Jego plany legną jednak w gruzach, gdy spotka początkującego aktora — Ethana Tremblaya, który namawia Petera na wspólną podróż autostopem. Okazuje się ona wyprawą w odległe rejony kraju, podczas której zniszczonych zostanie wiele samochodów i wiele przyjaźni, a Peter nieraz straci zimną krew.
"Zanim odejdą wody" TVN7, godz. 21:00

Rozgoryczona kolejnymi nieudanymi związkami Ally zaczyna zastanawiać się, czy przegapiła szansę na wielką miłość. Aby to sprawdzić, postanawia odwiedzić wszystkich byłych chłopaków i dowiedzieć się, czy któryś z nich dojrzał w takim stopniu, by na nowo się nim zainteresować. W poszukiwaniach pomaga jej sąsiad, Colin.
"Ilu miałaś facetów?" - TVN7, godz. 21:05

Dwudziestokilkuletni architekt Michał jest właścicielem firmy projektowej. Nie narzeka na brak gotówki - ma luksusowe mieszkanie w Warszawie, jeździ najnowszym modelem BMW. Jego życie uczuciowe ogranicza się do luźnego związku ze wspólniczką, Agatą. Kiedy studio otrzymuje zlecenie na zabudowę terenu wokół hotelu w Sopocie, rozpoczyna u nich pracę Julia - specjalistka w dziedzinie architektury zieleni. Dziewczyna wpada w oko szefowi. Tymczasem pewnego dnia do jego drzwi puka 7-letnia Michalina, twierdząca, że jest jego córką...
"Tylko mnie kochaj" - TVN, godz. 22:30

Stany Zjednoczone, 1978 rok. Oszust Irving Rosenfeld zajmuje się sprzedażą fałszywych obrazów i pośredniczy w fikcyjnych pożyczkach. W działalności przestępczej pomaga mu piękna kochanka, Sydney Prosser. Niestety, ich dobra passa nie trwa długo. Pewnego dnia parę demaskuje ambitny agent FBI, Richie DiMaso. Grożąc więzieniem, zmusza Irvinga i Sydney do udziału w operacji antykorupcyjnej. Jako pierwszy na celowniku znajdzie się Carmine Polito, popularny polityk z New Jersey.
"American Hustle" - TV6, godz. 22:55

Londyn, połowa XX w. Opowieść o narodzinach i upadku gangsterskiego imperium bliźniaków Rona i Reggiego Krayów, którzy w latach 60. terroryzowali Londyn. W walce o dominującą rolę w przestępczym świecie byli bezlitośni i nierozłączni, a ich brutalność przeszła do legendy. Gdy pojawiły się wielkie pieniądze, władza i kobiety, drogi braci zaczęły się rozchodzić. Pojawiły się odmienne pomysły na prowadzenie przestępczego biznesu, a w konsekwencji konflikty, które wykorzystali wrogowie.
"Legenda" - TVP2, godz. 23:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, Dzień Matki, 26.05.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×