Program telewizyjny na czwartek, 3.03.2023. Co obejrzeć 3 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami czwartek, 3 marca 2022 roku. Co dziś w TV? Program telewizyjny na ten dzień prezentuje się następująco: wraca "Nasz nowy dom", będzie też nowy odcinek serialu "Przyjaciółki" oraz kilka niezłych filmów. Sprawdź nasz program telewizyjny na czwartek, 3.03.2023.

Multimedia

Program tv na czwartek, 3 marca 2022 r.:

Air Force One z prezydentem Jamesem Marshallem, jego rodziną i świtą na pokładzie zostaje porwany przez rosyjskich ekstremistów. Porywacze żądają uwolnienia nacjonalisty, generała Radka. W przypadku niespełnienia żądań grożą wymordowaniem zakładników. Prezydentowi udaje się ukryć w zamieszaniu, lecz staje przed podjęciem poważnej decyzji. W czasie wizyty w Moskwie opowiedział się publicznie przeciwko jakimkolwiek negocjacjom z terrorystami. Teraz musi wybierać między życiem rodziny i załogi a wiernością złożonym obietnicom.
"Air Force One" - Stopklatka, godz. 20:00

Zaczyna się nowa edycja prestiżowego turnieju tenisowego Roland Garros. Na kort wraca Thomas Edison - niegdyś kandydat do tytułu mistrza, dziś trzydziestosiedmioletni sportowiec po przejściach. Wbrew wszystkiemu i wszystkim Edison chce udowodnić, że wciąż na wiele go stać. Jego przeciwnikiem jest hardy młodzieniec, w którym Thomas dostrzega podobieństwo do samego siebie sprzed lat. Dramat sportowy o walce ze słabościami w reżyserii Quentina Reynauda.
"Ostatni set" - CANAL+, godz. 21:00

Britney pomaga Wiktorowi porozumieć się z Beniem, który wychodzi w końcu po operacji ze szpitala. Na dyżurze zespół doktora Banacha odbiera wezwanie do chorego na raka trzustki. Pacjent skarży się na silny ból i może mieć dodatkowo zapalenie pęcherzyka żółciowego. Kolejnym pacjentem ratowników zostaje kochliwy Portugalczyk, który ucierpiał podczas romantycznej schadzki. Na treningu Nowy doznaje nagle kontuzji. Przynajmniej tak wydaje się jego kolegom.
"Na sygnale" odcinek 362. - TVP 1, godz. 21:00

W pierwszym odcinku premierowej serii: Anka naprawiła relacje z Pawłem, znowu się dogadują. Niespodziewanie do domu Anki i Pawła zamierza się wprowadzić Maria… Pomiędzy Ingą i Konradem w ciągu minionego roku coś zaszło. Ona czuje się przy nim niezręcznie. Przyjaciółki poznają swatkę Sarę. Inga zastanawia się, czy nie skorzystać z jej usług… Zuza została dyrektorem generalnym banku i zamieszkała z Błażejem. Stara się połączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym, ale jest to wyczerpujące… Patrycja ma problem, obie jej pracownice zwolniły się. Na ich miejsce zatrudnia Patryka, choć niepokoi ją jego brak doświadczenia. Wiktor stara się wrócić do Patrycji…
"Przyjaciółki" odcinek 219. - Polsat, godz. 21:05

Bartoszyce to dwudziestotysięczne miasto przy granicy z Obwodem Kaliningradzkim. W budynku XIV-wiecznego browaru restaurację o wdzięcznej nazwie "Gościnna" prowadzi Ewa. Początki wyglądały obiecująco, ale z powodu pandemii od ponad dwóch lat właścicielka dopłaca do interesu. Pomaga jej w tym pracujący w firmie transportowej mąż. Młody kucharz Dawid walczy o klientów, wprowadzając do karty co rusz nowe dania. Wizyta Magdy Gessler ma tchnąć w to miejsce ducha dawnej świetności.
"Kuchenne rewolucje" - TVN, godz. 21:30

Dla Nicka (Jason Bateman), Kurta (Jason Sudeikis) i Dale'a (Charlie Day), jedyne co uczyniłoby ich codzienną harówkę bardziej znośną, to posiekanie ich nieznośnych szefów na kawałki. Rezygnacja z pracy nie wchodzi w grę, toteż pod wpływem "kilku" drinków i rady byłego więźnia, decydują się na pozbycie się swoich szefów... raz na zawsze.
"Szefowie-wrogowie" - TVN 7, godz. 21:40

W klasztorze zjawia się Anna, córka heretyka Dulcyna, która poprzysięgła pomścić swoich rodziców. Inkwizytor Bernard Gui zarzuca przyjaciółce Adsa uprawianie czarów i każe ją spalić na stosie. Wilhelm i Adso nadal szukają tajemniczej księgi, przez którą zginął Seweryn i być może inni mnisi.
"Imię róży" odcinek 7. - TVP 2, godz. 21:55

Na początku nowego roku 32-letnia singielka Bridget postanawia, że ​​czas przejąć kontrolę nad swoim życiem i zaczyna prowadzić intymny dziennik. Szczerze i zabawnie opisuje w nim swoje miłosne i seksualne przygody z dwoma różniącymi się pod każdym względem mężczyznami. Zniewalająco przystojnym kobieciarzem Danielem Cleaverem i adwokatem Markiem Darcy.
"Dziennik Bridget Jones" - TVN, godz. 22:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na środę, 2.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×