Program telewizyjny na niedzielę, 20.03.2022. Co obejrzeć 20 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co obejrzeć w telewizji w niedzielę, 20.03.2022 roku? W programie TV na niedzielę, m.in. premierowy odcinek 4. sezonu "Sanatorium miłości", "Love Island. Wyspa miłości" oraz hollywoodzki hit "Gangster Squad. Pogromcy mafii". Sprawdź program telewizyjny na niedzielę, 20 marca 2022 roku!

Multimedia

Program telewizyjny na niedzielę, 20 marca 2022 r.:

Prymatolog Davis (Dwayne Johnson) nawiązuje silną więź z Georgem, niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od urodzenia. Kiedy eksperyment genetyczny pewnej korporacji kończy się niepowodzeniem, George i inne zwierzęta w całym kraju zmieniają się w agresywne mutanty i zaczynają siać spustoszenie w mieście. Davis próbuje znaleźć antidotum, które nie tylko powstrzyma globalną katastrofę, ale także ocali przerażające stworzenie, które kiedyś było jego przyjacielem.
"Rampage: Dzika furia" - TVN 7, godz. 20:00

Były agent CIA Frank Moses żyje w związku z Sarą Ross, która martwi się, że wkrótce wpadną w rutynę. Jej marzenie o niebezpiecznej przygodzie spełnia się za sprawą skradzionej w czasach zimnej wojny broni o nazwie Nightshade. Panuje przekonanie, że Frank i jego były partner Marvin są w posiadaniu urządzenia nuklearnego, które wielu chciałoby zdobyć. MI6 wydaje na nich wyrok śmierci. Grupa ucieka do Paryża, gdzie Frank spotyka dawną miłość. Poszukiwania genialnego Edwarda Baileya doprowadzają zespół Franka do odkrycia tajemnicy Nightshade.
"Red II" - TV Puls 2, godz. 20:00

Cruella DeMon zostaje zwolniona z więzienia za dobre sprawowanie. Kupuje podupadające schronisko dla zwierząt, którego kierownikiem jest dobroduszny, choć nieco naiwny Kevin Shepherd, a spragnione sensacji media kreują ją na bohaterkę i przyjaciółkę zwierząt. Gdy giną trzy małe dalmatyńczyki, wszystkie ślady wskazują na niemogącą się wyrzec marzeń o nakrapianym futrze Cruellę. Podejrzenia są tym bardziej uzasadnione, że coraz częściej pokazuje się ona w towarzystwie sławnego francuskiego dyktatora mody.
"102 dalmatyńczyki" - Super Polsat, godz. 20:10

Ko­lej­na edy­cja pro­gra­mu, w któ­rym dwa­na­ścio­ro se­nio­rów wy­jeż­dża do sa­na­to­rium, by zy­skać no­we do­świad­cze­nia. Wi­dzo­wie bę­dą świad­ka­mi bu­do­wa­nia no­wych re­la­cji.
"Sanatorium miłości" sezon 4. odcinek 1. - TVP 1, godz. 21:15

Piąty sezon randkowego reality show, w którym grupa uczestników walczy o miłość i nagrodę pieniężną. Spragnieni wrażeń single i singielki wprowadzają się do luksusowej willi w Hiszpanii. Na miejscu czekają na nich randki, gry i zabawy, które mają sprawić, że uczestnicy poznają się lepiej. Co kilka dni wyspiarze łączą się w pary, a ci, którzy nie są w związku, są narażeni na opuszczenie programu. Wyzwaniem jest przybycie nowych osób, które wprowadzają sporo zamieszania.
"Love Island. Wyspa miłości" odcinek 18. - Polsat, godz. 22:10

Los Angeles, koniec lat czterdziestych XX wieku. Miastem rządzi pochodzący z Brooklynu Mickey Cohen, bezwzględny gangster, który czerpie zyski z prostytucji oraz handlu narkotykami i bronią. Do walki z nim powołana zostaje specjalna grupa policyjna, którą dowodzą doświadczony sierżant John O'Mara i jego partner Jerry Wooters.
"Gangster Squad. Pogromcy mafii" - TVN 7, godz. 22:30

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na niedzielę, 20.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×