Program telewizyjny na niedzielę, 6.03.2022. Co obejrzeć 6 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami niedziela, 6 marca 2022 roku. Dzisiaj w telewizji czeka na was powrót "Stulecia Winnych" oraz premiera nowego serialu TVN! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na niedzielę, 6.03.2022.

Multimedia

Program tv na niedzielę, 6 marca 2022 r.:

Spotykamy się z bohaterami "Stulecia Winnych" w szczególnie trudnym momencie. W Polsce nasilają się represje wobec robotników, pogłębia kryzys, rodzi się bunt. Ryszard, aresztowany za udział w strajkach, czeka w celi na proces. Rodzina Winnych po raz kolejny jednoczy siły i szuka sposobu na uwolnienie bliskiej osoby. Jasiek prosi o wsparcie partię, Kasia liczy na pomoc partyjnej szychy, towarzysza Sobańskiego. Z kolei Basia uważa, że ojciec postąpił lekkomyślnie angażując się w zamieszki. Ma do niego żal, żenie pomyślał o rodzinie, o Mani. Tymczasem w Trójmieście Michelle oraz Michał Jr wraz z żona Agnieszką wierzą, że Polska może być krajem sprawiedliwości i demokracji...
"Stulecie Winnych" odcinek 40 - TVP 1, godz. 20:15

Serial "Pajęczyna" to historia inspirowana mało znanymi faktami z historii późnego PRL-u, kiedy to w szczycie gierkowskiej prosperity Polska rozwijała własny program atomowy. Dzieciństwo Kornelii Titko (Joanna Kulig), odważnej naukowczyni obdarzonej niezwykłą pamięcią, zniszczyła przedwczesna śmierć rodziców oraz starszej siostry, która zginęła w wypadku samochodowym. Matka Kornelii, Teresa Titko (Anna Radwan) była wybitnym fizykiem jądrowym; w gierkowskim programie nuklearnym pełniła rolę prawej ręki jego twórcy, generała-profesora Grzegorza Giedrowicza (Marek Kalita). Po latach w życiu Kornelii pojawia się tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, że był niegdyś oskarżony o zabójstwo jej siostry.
"Pajęczyna" odcinek 1 - TVN, godz. 21:40

Bob Lee Swagger był niegdyś jednym z najlepszych snajperów korpusu marines w kraju. Z czasem doznał rozczarowania systemem i poziomem chciwości ludzi na najwyższych szczeblach władzy w państwie. Mężczyzna odszedł ze służby i teraz stara się wieść spokojne życie w głuszy. Pewnego dnia odwiedza go emerytowany pułkownik Isaac Johnson z informacją, że życie prezydenta Stanów Zjednoczonych jest zagrożone i tylko umiejętności Swaggera są w stanie zapobiec tragedii.
"Strzelec" - TVP 2, godz. 21:55

Po tragicznej śmierci męża Inga, prowadząca zadłużone gospodarstwo mleczne rolniczka w średnim wieku, buntuje się przeciwko potężnej lokalnej spółdzielni. Kobieta próbuje przekonać innych rolników, aby dołączyli do niej w walce z korupcją, ale napotyka wielki opór. Zmusza ją to do konfrontacji z wpływowym przedsiębiorstwem. Inga musi użyć swojej pomysłowości i sprytu, żeby wyrwać się z patowej sytuacji i wreszcie zacząć żyć na własnych warunkach.
"Daleko od Reykjavíku" - Ale kino+, godz. 21:55

Lata 30. ubiegłego stulecia. Wrażliwy Bobby przyjeżdża do Hollywood, aby rozpocząć pracę u wujka, sławnego agenta gwiazd. Chłopak poznaje piękną sekretarkę Vonnie, w której zakochuje się od pierwszego spojrzenia. Nie wie, że dziewczyna skrywa pewną tajemnicę. Tłem wydarzeń są modne kluby, eleganckie przyjęcia oraz malownicze plenery Los Angeles.
"Śmietanka towarzyszka" - TVP 1, godz. 22:15

Kylo Ren i odrodzony z popiołów Imperium złowieszczy Najwyższy Porządek rosną w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wieści w chwili, gdy galaktyka potrzebuje go najbardziej. Rey, pustynna zbieraczka złomu, oraz Finn, dezerter z oddziału szturmowców, łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą w poszukiwaniu ostatniej nadziei na przywrócenie pokoju w galaktyce.
"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" - Polsat, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na niedzielę, 6.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×