Program telewizyjny na piątek, 11.02.2022. Co obejrzeć w piątek, 11 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 11 lutego 2022 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was klasyki kina, porywające filmy akcji oraz bitwa o planetę! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 11.02.2022.

Multimedia

Program tv na piątek, 11 lutego 2022 r.:

Nowy Jork, czasy wielkiego kryzysu. Aktorka wodewilowa Ann Darrow otrzymuje główną rolę w filmie ambitnego Carla Denhama. Obraz ma być kręcony na położonej w okolicach Sumatry Wyspie Czaszki. Porośniętą tropikalną dżunglą wyspę zamieszkuje plemię, które składa ofiary ogromnemu gorylowi - King Kongowi. Gdy Ann zostaje uprowadzona przez olbrzyma, między porwaną a zwierzęciem nawiązuje się nić sympatii. Zakochany w kobiecie King Kong daje się wywabić z kryjówki, zostaje pojmany i wywieziony do Nowego Jorku.
"King Kong" - TVN, godz. 20:00

Bobby Kalinowski (Rob Van Dam) jest byłym żołnierzem Marines. Po odejściu z wojska, mężczyzna w końcu wiedzie spokojne życie - razem z żoną Dawn (Lara Grice) i córką Brianną (Brooke Frost) mieszka na przedmieściach Los Angeles. Kiedy pewnego dnia Bobby staje w obronie żony i zabija właściciela lokalnego baru, zaczynają się ich kłopoty. Brat zamordowanego - Seth (Jerry Katz) planuje zemstę - wyznacza sporą sumę za głowę Bobby'ego. Kalinowski postanawia się bronić, w związku z czym prosi o pomoc starego przyjaciela. Seth nie daje za wygraną i postanawia porwać Briannę. Z każdą chwilą wydarzenia przybierają coraz bardziej nieoczekiwany obrót.
"Niebezpieczna dzielnica" - TV Puls, godz. 20:00

Rok 2011. Los Angeles to ostatni bastion ludzi broniących się przed atakiem obcych, którzy zniszczyli największe miasta na świecie. Sierżant piechoty morskiej Michael Nantz i grupa żołnierzy przygotowują się do starcia z nieznanym wrogiem. Chcą uratować szukających schronienia cywilów i ocalić miasto, nim zostanie zrównane z ziemią. Szykuje się bitwa, która zdecyduje o losach ludzkości.
"Inwazja: Bitwa o Los Angeles" - Super Polsat, godz. 20:05

W Los Angeles w dniu Świętego Walentego przecinają się ścieżki kilkunastu osób zmagających się z kłopotami sercowymi. Wśród nich są m.in.: zakochana w żonatym lekarzu Julia, przeżywające kryzys małżeństwo - Edgar i Estelle, samotna Kara, Morley, której właśnie oświadczył się chłopak, a także powracająca z frontu kapitan Kate Hazeltine i dziennikarz sportowy Kelvin, który wbrew swojej woli musi przygotować materiał o walentynkach. 14 lutego zmieni życie każdego z bohaterów.
"Walentynki" - TVN 7 godz. 21:00

Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach "Czarownicy". Rodzinne powiązania komplikują życie Diaboliny i Aurory oraz wystawiają ich wzajemne relacje na ciężką próbę. Nadchodzi wesele, pojawiają się niespodziewani sojusznicy oraz nowe, mroczne siły. Obie bohaterki będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.
"Czarownica 2" - Polsat, godz. 21:05

Komedia wojenna. Kontynuacja przygód Franka Dolasa. W wyniku licznych perypetii, Franek zostaje wcielony do Legi Cudzoziemskiej i dociera do fortu na pograniczu Syrii. Legioniści narzekają na złe wyżywienie. Franek wykorzystując swoje zdolności zostaje kucharzem.
"Jak rozpętałem II wojnę światową" - Super Polsat, godz. 22:35

Anglia, XI w. Po śmierci matki 9-letni Rob Cole zostaje przygarnięty przez wędrownego znachora. Uczy się reguł rządzących światem oraz podstaw medycyny. Gdy opiekun zaczyna ślepnąć, Cole szuka pomocy u prawdziwego lekarza. Dowiaduje się o lekarzu perskich królów, który naucza w arabskim Isfahanie. Od tej pory marzy o tym, by pobierać nauki u mistrza. Wyrusza w podróż do Persji. Aby dostać się na uczelnię, na którą nie są przyjmowani chrześcijanie, udaje Żyda. Zanim powróci do Londynu z tytułem hakima, spotka go wiele niebezpiecznych przygód.
"Medicus" - TV Puls, godz. 23:05

Geniusz komputerowy Kevin Flynn zaginął przed 20 laty. Sam, jego syn, wciąż nie traci nadziei, że go odnajdzie. Gdy odbiera telefon od byłego wspólnika ojca z prośbą o zbadanie dziwnego sygnału, który pochodzi z miejsca ostatniego pobytu Kevina, wyrusza w drogę. Po przybyciu do opuszczonego salonu gier komputerowych zostaje wciągnięty do cyfrowego świata, w którym uwięziony był jego ojciec. W wirtualnej krainie spotyka Kevina i Quorrę, jego przyjaciółkę. Bohaterowie muszą odnaleźć drogę powrotną do domu.
"Tron: Dziedzictwo" - Polsat, godz. 23:50

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 11.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×