Program telewizyjny na piątek, 11.03.2022. Co obejrzeć 11 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 11 marca 2022 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na was doskonałe filmy, w tym głośne premiery, o których niedawno szeroko dyskutowano! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 11.03.2022.

Multimedia

Program tv na piątek, 11 marca 2022 r.:

Mający problemy psychiczne Arthur Fleck jest wciąż lekceważony i źle traktowany przez społeczeństwo Gotham. Szuka swojej drogi, będąc klaunem do wynajęcia za dnia, a w nocy aspirując do bycia stand-uperem. Balansujący między apatią a okrucieństwem bohater w końcu podejmuje jedną złą decyzję, która wywołuje reakcję łańcuchową i doprowadza do eskalacji cierpienia i przemocy. Owładnięty obłędem komik przybiera maskę Jokera i staje się psychopatycznym mordercą.
"Joker" - TVN, godz. 20:00

Opowieść o poszukiwaniu szczęścia w mieście, które nigdy nie zasypia. W Nowym Jorku roi się od singli szukających drugiej połówki. Wśród nich są Alice, Robin, Lucy, Meg, Tom oraz David. Nieważne czy pragną miłości na całe życie, rozrywki na jedną noc, czy czegoś pomiędzy jednym a drugim. W gąszczu SMS-owych flirtów i przygodnego seksu łączy ich wszystkich potrzeba zrozumienia, jak to jest tak naprawdę być singlem w świecie pełnym miłości, nieustannie na nowo definiowanej.
"Jak to robią single" - TVN Fabuła, godz. 20:00

Mateusz, łódzki licealista, próbuje rozwiązać zagadkę samobójczej śmierci "Bąbla", kolegi z klasy. Podobnie jak on czuje się wyobcowany, jest nieśmiały, żyje we własnym świecie. Innych uczniów nie obchodzi, co stało się z tragicznie zmarłym kolegą, nauczyciele są zbyt zajęci swoimi sprawami. Mateusz kocha się w Paulinie, klasowej piękności. Żeby ją zdobyć nie wystarczy jednak czyste uczucie...
"Słodko-gorzki" - Kino Polska, godz. 20:00

Serialowa, licząca pięć odcinków, wersja filmu Patryka Vegi z 2021 roku. W obsadzie Andrzej Grabowski, który po raz kolejny wciela się w gliniarza Gebelsa. W nowym "Pitbullu" Vega przedstawia nam psychopatycznego konstruktora bomb, pseudonim "Nos". W celu wytropienia przestępcy komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa. Doświadczony glina zostaje wystawiony na ciężką próbę, gdy jego własny syn popada w konflikt prawem.
"Pitbull" odcinek 1 - CANAL+, godz. 21:00

Kolejna część przygód paczki zwariowanych przyjaciół. Jim Levenstein oświadcza się swojej licealnej miłości, Michelle. Ukochana przyjmuje oświadczyny, a Jim obiecuje jej najpiękniejsze wesele. W przygotowaniach do tego wielkiego dnia nie może zbraknąć najlepszych kolegów pana młodego: Stiflera, Fincha i Myersa. I tak jak w czasach liceum, tak i teraz przyjaciele wprowadzają niemały zamęt, utrudniając przygotowania do idealnego ślubu.
"American Pie: wesele" - TVN 7, godz. 22:15

Film dokumentalny przedstawia sytuację w Bośni 25 lat po wojnie. Damir Mitrić wraca do ojczyzny, by spotykać się z rodziną, przyjaciółmi i osobami pracującymi nad odbudową kraju. Odwiedza Sarajewo, ogląda groby ofiar masowych mordów. Mitrić rozpatruje przyczyny krwawego konfliktu; próbuje znaleźć odpowiedź na pytanie, jak to możliwe, że sąsiedzi zmienili się w zabójców. Zastanawia się, czy uda się odbudować życie i społeczeństwo w kraju, który doświadczył przemocy.
"Powrót do Bośni" - TVP Historia, godz. 22:45

Superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół - Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. Jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter - z wielkimi oporami - decyduje się pomóc Nickowi Fury'emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.
"Spider-Man: Daleko od domu" - Polsat, godz. 23:15

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 11.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×