Program telewizyjny na piątek, 14.01.2022. Co obejrzeć w piątek, 14 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 14 stycznia 2022. Dzisiaj w telewizji czekają na was światowe hity i przerażające horrory! Każdy znajdzie coś dla siebie! Sprawdźcie, co warto dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 14.01.2022.

Multimedia

Program tv na piątek, 14 stycznia 2022 r.:

Druga część uwielbianego przez dzieci kinowego hitu opowiadającego o dwóch siostrach. Anna i Elsa powracają, aby przeżyć kolejną ekscytującą przygodę. Elsa próbuje dowiedzieć się, dlaczego urodziła się z magicznymi mocami. Wyruszywszy z Arendelle w nieznane, do Zaczarowanej Puszczy i za Mroczne Morze, odkrywa tajemnice swojej przeszłości, które zdają się zagrażać jej królestwu. W niebezpiecznej, ale też pełnej przygód podróży Elsie i Annie towarzyszą Kristoff, Olaf i Sven.
"Kraina lodu II" - Polsat Film, godz. 18:50

Niesforna księżniczka Jasmina wymyka się z pałacu na ruchliwe ulice ogromnego miasta, gdzie poznaje ulicznika Aladyna i jego wierną małpkę Abu. W wyniku intryg Jaffara, ponurego doradcy sułtana, Aladyn zostaje najpierw wtrącony do więzienia, a potem wysłany na poszukiwanie tajemniczej lampy, w której znajduje się dowcipny dżin spełniający życzenia jej posiadacza.
"Aladyn" - Polsat, godz. 20:00

Johnny Blaze jest zawodowym motocyklistą i kaskaderem, który zrobi wszystko, by ratować chorego ojca i ukochaną Roxanne. I wtedy zjawia się wysłannik piekieł, Mefistofeles, który za okazaną pomoc żąda jego duszy. Johnny decyduje się podpisać cyrograf. Od tej chwili Blaze co noc zmienia się w płonącego Ghost Ridera, który stawia czoła piekielnym stworom. Jego głównym celem ma być jednak Black Heart, zbuntowany syn Mefistolesa. Jeśli Johnny'emu uda się spełnić życzenia diabła, odzyska duszę.
"Ghost Rider" - Super Polsat, godz. 20:00

Baby (Ansel Elgort) to utalentowany młody kierowca, który zarabia na życie udziałem w napadach. Przez życie prowadzi go muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym biznesie. Gdy poznaje dziewczynę ze swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczy proceder i żyć normalnie. Jednak mafijny boss (Kevin Spacey) zmusza go do udziału w skoku, w którym Baby może stracić wszystko, co dla niego najważniejsze - miłość, wolność i... życie.
"Baby Driver" - Super Polsat, godz. 22:15

Ekranizacja kolejnego przypadku zaczerpniętego z archiwum spraw słynnych demonologów Eda i Lorraine Warrenów. Tym razem badacze udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, w którym samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, przeprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.
"Obecność II" - TVN, godz. 22:35

Wendy spędza czas w wesołym miasteczku z chłopakiem, Jasonem, i przyjaciółmi z liceum. Atrakcją lunaparku jest potężny rollercoaster. Wendy ma wizję katastrofy, w której zginą wszyscy pasażerowie. Dziewczyna wpada w panikę, żąda, by ją wypuszczono. Dochodzi do kłótni, w efekcie młodzi ludzie zostają wyrzuceni. Chwilę później kolejka roztrzaskuje się o ziemię. Nastolatkowie, którzy ocaleli z katastrofy, wkrótce zaczynają ginąć w tajemniczych okolicznościach.
"Oszukać przeznaczenie III" - TVN Fabuła, godz. 22:45

Historia grupy rebeliantów, którzy mają do wykonania misję polegającą na kradzieży planów Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ten ważny moment rozpoczyna serię zdarzeń, w których zwykli ludzie dokonują niezwykłych czynów i stają się bohaterami.
"Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" - Polsat, godz. 22:50

W Luwrze zostaje zamordowany kustosz Jacques Saunière. Sprowadzony z Harvardu profesor Robert Langdon, światowej sławy historyk i badacz symboli, ma pomóc policji w rozszyfrowaniu zagadkowych śladów znalezionych na miejscu zbrodni. Uczony, który sam wkrótce staje się podejrzanym, odkrywa, że Saunière był członkiem tajnego bractwa, a jego śmierć ma prawdopodobnie związek z tajemnicą sięgającą początków chrześcijaństwa. Langdonowi pomaga w śledztwie wnuczka zamordowanego, kryptolog Sophie Neveu.
"Kod da Vinci" - Polsat Film, godz. 23:40

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 14.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×