Program telewizyjny na piątek, 18.03.2022. Co obejrzeć w piątek, 18 marca w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Piątek, 18 marca 2022 roku. Początek weekendu będzie obfity w świetne filmy i seriale! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co koniecznie dzisiaj obejrzeć w TV! Oto program telewizyjny na piątek, 18.03.2022.

Multimedia

Program tv na piątek, 18 marca 2022 r.:

Trzej księża co roku spotykają się w rocznicę wypadku, z którego cudem uszli z życiem. Każdy z mężczyzn zajmuje inne miejsce w kościelnej hierarchii. Lisowski chce zrobić karierę w Watykanie, ale na jego drodze do sukcesu stoi arcybiskup Mordowicz, chcący wybudować największe sanktuarium w Polsce. Ksiądz Trybus jest wiejskim proboszczem, który ulega przyziemnym słabościom. Kukuła boryka się z utratą zaufania parafian. Kolejne wydarzenia odcisną piętno na życiu każdego z nich.
"Kler" - TVN, godz. 20:00

Widmo zagłady wisi nad światem. Ludzie stracili kontrolę nad kosmicznym sześcianem, który jest źródłem potężnej energii. Konsekwencje mogą być niewyobrażalne. Nick Fury, szef tajnej organizacji S.H.I.E.L.D., desperacko szuka wyjścia z beznadziejnej sytuacji. Decyduje się utworzyć specjalną jednostkę pod nazwą "Mściciele". W jej skład wchodzą znani z komiksów superbohaterowie: Thor, Kapitan Ameryka, Iron Man, Hulk, Sokole Oko oraz rosyjska agentka Natasha Romanoff. Grupa indywidualistów łączy siły, aby zapobiec katastrofie.
"Avengers" - Polsat, godz. 23:10

Martyna Widawska ma nastoletnią córkę. Ojciec Tosi, Grzegorz, nigdy się nią nie interesował, jednak teraz zapewnia, że przeszedł głęboką przemianę i zamierza odzyskać rodzinę. Z tego powodu przeprowadził się do Sandomierza i podjął pracę w miejscowym szpitalu jako anestezjolog. Istnieje podejrzenie, że lekarze ze szpitala są zamieszani w nielegalny handel receptami na silnie uzależniające leki przeciwbólowe. Okazuje się, że sprawa nielegalnych recept łączy się z rodziną Widawskich. Tymczasem Natalia ulega nieszczęśliwemu wypadkowi.
"Ojciec Mateusz" odc. 346 - TVP1, godz. 20:35

Uwielbiani bohaterowie komedii "American Pie" powracają! Dekadę później licealni przyjaciele są znowu razem, by podczas długiego weekendu odkryć co zmieniło się w ich życiu. Przekonają sie jednak, że czas nie wpłynął na łączące ich relacje. Zabawa będzie trwać w najlepsze, jak za starych, dobrych czasów.
"American Pie: Zjazd absolwentów" - TVN7, godz. 22:20

Film akcji z udziałem polskich gwiazd: Linda, Pazura, Perepeczko, Włodarczyk. Bogusław Linda w roli byłego komandosa, który popadł w alkoholizm. Przypadkowo ratuje życie gangsterowi (Perepeczko) i w nagrodę zostaje ochroniarzem jego córki Sary (Włodarczyk). Opieka nad energiczną nastolatką, nie jest jednak łatwym zadaniem.
"Sara" - SuperPolsat, godz. 22:15

Serialowa, licząca pięć odcinków, wersja filmu Patryka Vegi z 2021 roku. W obsadzie Andrzej Grabowski, który po raz kolejny wciela się w gliniarza Gebelsa. W nowym "Pitbullu" Vega przedstawia nam psychopatycznego konstruktora bomb, pseudonim "Nos". W celu wytropienia przestępcy komendant główny policji przydziela do sprawy Gebelsa. Doświadczony glina zostaje wystawiony na ciężką próbę, gdy jego własny syn popada w konflikt prawem.
"Pitbull" odc.2 - Canal+, godz. 21:00

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 18.03.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×