Program telewizyjny na piątek, 25.02.2022. Co obejrzeć 25 lutego w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co w piątek, 25 lutego w tv? W programie między innymi fantastyczne animacje oraz finał "Farmy"! Dzisiaj każdy znajdzie jakąś propozycję dla siebie. Sprawdź program telewizyjny na piątek, 25.02.2022.

Multimedia

Program telewizyjny na piątek, 25 lutego 2022 r.:

Gdy cierpiąca na zanik pamięci krótkotrwałej rybka Dory nagle przypomina sobie, że ma rodzinę, która być może jej szuka, wraz z Marlinem i Nemo wyrusza w niesamowitą podróż, by odnaleźć bliskich... Z pomocą przyjdą jej również zrzędliwa ośmiornica Hank, wątpiący w swoje zdolności echolokacyjne waleń biały Bailey oraz krótkowzroczny rekin wielorybi imieniem Nadzieja.
"Gdzie jest Dory" - Polsat Film, godz. 18:55

Reality show, w którym uczestnicy zamieszkają na polskiej farmie z dala od cywilizacji. Śmiałkowie zamienią wygodne miejskie życie na rzecz wiejskiego, przekonując się, czy wyobrażenia będą zgodne z tym, co czeka ich na miejscu. Pobudki o świcie, opieka nad zwierzętami oraz obowiązki, z którymi wcześniej nie mieli styczności. Co tydzień z farmą będzie musiał pożegnać się jeden z uczestników. Tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i nagrodę pieniężną.
"Farma" - odcinek finałowy, Polsat, godz. 20:00

Porucznik Ford Brody wyjeżdża do Japonii, gdzie jego ojciec próbuje wyjaśnić zagadkę śmierci żony. Według niego rząd japoński ukrywa istnienie tajemniczej i potężnej siły, która jest odpowiedzialna za śmierć pani Brody. Nieprawdopodobna na pozór teoria znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Na świat wydostaje się gigantyczny, śmiercionośny drapieżnik - Godzilla.
"Godzilla" - TVN, godz. 20:10

Kiedy dochodzi do likwidacji elitarnych Wojskowych Służb Informacyjnych, zostaje stworzona nowa, tajna jednostka do zadań specjalnych. Trafiają do niej m.in. niepokorna, wyrzucona z ABW podporucznik (Olga Bołądź), kapitan, który wrócił z misji w Afganistanie (Wojciech Zieliński) oraz były pułkownik SB (Janusz Chabior). Pracując nad aferami z pierwszych stron gazet będą musieli zmierzyć się z demonami przeszłości. Pewnego dnia odkryją, że tak naprawdę nie wiedzą dla kogo pracują.
"Służby specjalne" - TV Puls, godz. 21:00

Zwierzogród to niezwykła metropolia, która jest zamieszkiwana wyłącznie przez zwierzęta. Pewnego dnia do miasta przyjeżdża młoda i pełna entuzjazmu policjantka Judy Hops. Królica szybko się przekonuje, że na posterunku nie będzie miała łatwego życia. Robi wszystko, żeby udowodnić swoją wartość. Na jej drodze pojawia się chytry lis, Nick Bajer. Początkowo wydaje się, że przyjaźń między nimi nie będzie możliwa. Niespodziewanie Nick pomaga Judy rozwiązać pewną trudną zagadkę kryminalną.
"Zwierzogród" - Polsat, godz. 21:05

Młoda dziewczyna, Casey Beldon (Odette Yustman), zaczyna być dręczona koszmarami. Wydaje się jej również, że ktoś lub coś pojawiło się w jej życiu, bo nieustannie dochodzi do tajemniczych, nie dających się wytłumaczyć racjonalnie wydarzeń. Casey zwraca się o pomoc do rabina Sendaka (Gary Oldman). Okazuje się, że ciało dziewczyny próbuje opętać złowrogi duch. Casey i Sendak odkrywają, że na rodzinie Beldonów ciąży klątwa, która ma swoje źródło w czasach holokaustu.
"Nienarodzony" - TVN, godz. 23:00

Rok 1919. Cztery lata po zakończeniu bitwy o Gallipoli, uznawanej za jedną z najbardziej krwawych bitew I wojny światowej, australijski farmer Joshua Connor przybywa do Turcji. Chce spełnić ostatnią wolę niedawno zmarłej żony - odszukać ciała poległych synów. Connor jest człowiekiem twardym i doświadczonym przez życie, lecz kraj, w którym się znalazł, zaskakuje go odmiennością. Początkowo nie może przebić się przez mur biurokracji i konwenansów. Z pomocą przychodzą mu piękna Turczynka oraz major Hasan.
"Źródło nadziei" - TVP 2, godz. 23:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program tv na piątek, 25.02.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×