Program telewizyjny na piątek, 28.01.2022. Co obejrzeć w piątek, 28 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami piątek, 28 stycznia 2022. Dzisiaj w telewizji doskonałe pozycje filmowe, zarówno dla młodszej i starszej widowni. Spektakularne sceny walk w "47 roninów", kosmiczne wojaże "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" i druga część uwielbianej bajki "Kraina lodu". Sprawdź, co jeszcze warto obejrzeć!

Multimedia

Program tv na piątek, 28 stycznia 2022 r.:

Zara i Brian mieszkają w małym mieście. Ich spokojne życie zostaje zburzone, gdy pewien nieznajomy porywa ich córkę. Okazuje się, że sprawa ma związek z tajemniczą przeszłością Zary. Para musi zrobić wszystko, aby uratować dziecko.
"Mroczna przeszłość" - Puls TVP, godz. 20:00

Japonia wieku XVIII. Półkrwi Japończyk Kai jako dziecko zostaje znaleziony w lesie i przygarnięty przez księcia Ako-Naganoriego Asano. Dorastając, zakochuje się ze wzajemnością w Mice, córce gospodarza. Tymczasem Asano przygotowuje się do wizyty szoguna Tsunayoshi. Ma mu w tym pomóc urzędnik z dworu szoguna, lord Kira. Zamiast tego z pomocą wiedźmy doprowadza do śmierci Asano, przejmuje księstwo, wypędza 300 samurajów i więzi jego córkę. Kilka miesięcy później jeden z samurajów zbiera 46 roninów, by dokonać zemsty na Kirze. Kai do nich dołącza.
"47 roninów" - TVN, godz. 20:05

Gary od kilku lat związany jest z Brooke. Nie stanowią dobrze dobranej pary. On jest bałaganiarzem, który lubi rozłożyć się na kanapie i obejrzeć mecz, a ona jest perfekcjonistką. Pozornie niewielka sprzeczka wymyka się im spod kontroli i prowadzi do tego, że oboje postanawiają się rozstać. Problem w tym, że żadne z nich nie ma zamiaru wyprowadzić się ze wspólnego mieszkania. Bohaterowie rozpoczynają wojnę psychologiczną, która ma skłonić drugą osobę do wyprowadzki.
"Sztuka zrywania" - TVN 7, godz. 21:00

Druga część uwielbianego przez dzieci kinowego hitu opowiadającego o dwóch siostrach. Anna i Elsa powracają, aby przeżyć kolejną ekscytującą przygodę. Elsa próbuje dowiedzieć się, dlaczego urodziła się z magicznymi mocami. Wyruszywszy z Arendelle w nieznane, do Zaczarowanej Puszczy i za Mroczne Morze, odkrywa tajemnice swojej przeszłości, które zdają się zagrażać jej królestwu. W niebezpiecznej, ale też pełnej przygód podróży Elsie i Annie towarzyszą Kristoff, Olaf i Sven.
"Kraina lodu II" - Polsat, godz. 21:00

Detektyw David Mills rozpoczyna pracę w wydziale zabójstw. Jego poprzednik William Somerset, któremu trudno pogodzić się z przejściem na emeryturę, musi mu w ciągu tygodnia przekazać obowiązki. Tymczasem miastem wstrząsa seria dziwnych morderstw. Detektywi odkrywają, że każda kolejna ofiara to swego rodzaju ucieleśnienie jednego z siedmiu grzechów głównych: obżarstwa, chciwości, lenistwa, lubieżności, pychy, zazdrości i gniewu.
" Siedem" - TVN, godz. 22:45

Han Solo jest samotnikiem, który przemierza galaktykę swoim statkiem. Podczas tych podróży dociera do najmroczniejszych zakamarków wszechświata. W trakcie jednej z nich spotyka Chewbaccę, późniejszego drugiego pilota. Wpada również na uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana. Doświadczenia z wyprawy pozwalają mu wyrosnąć na jednego z największych bohaterów sagi "Gwiezdnych wojen".
"Han Solo: Gwiezdne wojny - historie" - Polsat, godz. 23:25

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 28.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×