Program telewizyjny na piątek, 31.12.2021. Co warto obejrzeć 31 grudnia? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami ostatni dzień roku - piątek, 31 grudnia 2021 roku. Poza transmisjami sylwestrowych imprez w Dwójce i na Polsacie, na pozostałych kanałach także znajdziesz interesujące pozycje. Koncerty, komedie, biografie i kino wojenne - każdy znajdzie coś dla siebie. Oto program telewizyjny na piątek 31.12.2021.

Multimedia

Program tv na piątek, 31 grudnia 2021 r.:

Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie

Polsat w tym roku zorganizuje zabawę na Stadionie Śląskim. Szampańską zabawę zapewnią nam najgorętsze nazwiska muzyki polskiej i zagranicznej, które wystąpią na scenie Stadionu Śląskiego. Usłyszymy miedzy innymi Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Dodę, Cleo, Danzela, Bajm, Liz Mitchell. The Original Lead Singer of BoneyM, Dr Albana i Pawła Domagałę. Koncert to nie jedyna atrakcja! Lenka Klimentova i Rafał Maserak zaprezentują najgorętsze układy choreograficzne, zaproszą widzów i publiczność na lekcję tańca. Jednym słowem - będzie się działo!
"Sylwestrowa Moc Przebojów, czyli Sylwester Szczęścia w Polsacie!" - Polsat, godz. 20:00

Sylwester Marzeń z Dwójką

"Sylwester Marzeń z Dwójką" to spektakularne widowisko podczas, którego będzie można podziwiać pokazy pirotechniczne, występy kilkudziesięciu najlepszych tancerzy w Polsce w przygotowanych specjalnie na tę wyjątkową noc choreografiach, ponad 1000 metrów kwadratowych ekranów LED, około 1500 świateł i laserów oraz wyjątkowa scenografia przeniosą nas w świat zimowej krainy. Jak w każdym królestwie, także tym w Zakopanem, nie może zabraknąć - królowej. Królewskie insygnia dzierżyć będzie legenda polskiej estrady - Maryla Rodowicz.
"Sylwester Marzeń z Dwójką" - TVP 2, godz. 20:00

Pozycje filmowe w sylwestrową noc

Kultowa polska komedia z 1988 roku. Pochodząca ze wsi Kasia Solska zdaje egzaminy na studia w Warszawie. Tymczasem rodzina dziewczyny, bez jej wiedzy, aranżuje małżeństwo z bogatym sąsiadem. Zdesperowana Kasia w przeddzień ślubu ucieka do stolicy, gdzie znajduje pracę jako niania.
"Kogel-Mogel" - TVP Kultura, godz. 20:00

Inspiracją dla twórców filmu stała się biografia Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który spełnia swoje wielkie marzenie, by dawać ludziom radość poprzez muzykę i śpiew. Film ukazuje drogę Martyniuka do ogromnego sukcesu, który osiągnął dzięki uporowi i ciężkiej pracy. Zyskał miano króla muzyki disco polo.
"Zenek" - TVP Puls, godz. 20:00

Ona jest skuteczną urzędniczką skarbówki, on potencjalnym oszustem podatkowym. Od przypadkowego spotkania rozpoczyna się ich przygoda, pełna wzlotów i upadków. Marian jest cynicznym, ale uroczym flirciarzem, który przez nonszalancję i dobre serce wpadł w kłopoty. Kiedy jego sprawą zajmuje się Klara, wygląda na to, że klamka zapadła. Okaże się jednak, że fortuna jest kapryśna, a ścieżki miłości kręte. Marian stanie się facetem do towarzystwa, a Klara zaryzykuje karierę.
"Podatek od miłości" - TVN, godz. 20:00

Pułkownik Claus von Stauffenberg wraca ranny z frontu. W 1943 roku rozpoczyna pracę na stanowisku oficera sztabowego Ogólnego Urzędu Sił Zbrojnych w Berlinie. Pułkownik zawiązuje współpracę z członkami ruchu oporu. Wspólnie opracowują plan pod kryptonimem "Walkiria", który ma na celu zabicie Hitlera i odsunięcie nazistów od władzy. Stauffenberg decyduje się osobiście przeprowadzić zamach. Udaje się do Wilczego Szańca - kwatery główniej führera.
"Walkira" - Zoom TV, godz. 20:25

Były student Princeton Richie Furst przegrywa wszystkie pieniądze w pokera internetowego. Jedzie do Kostaryki, by odnaleźć Ivana Blocka, potentata w branży hazardowej, który według Richiego jest odpowiedzialny za oszustwa. Block jest pod wrażeniem odwagi chłopaka i jego wyliczeń. Proponuje mu pracę. Angażuje go w nielegalne działania, jednocześnie zabezpieczając obciążające go dowody. Do Richiego zgłasza się agent Shavers z FBI, który chce postawić Blocka przed sądem. Grozi Furstowi konsekwencjami, jeśli ten mu nie pomoże.
"Ślepy traf" - TVP 1, godz. 22:20

Światowej sławy skrzypek, Harrison, zakochuje się w pięknej kobiecie, która zamordowała swojego męża. Mężczyzna zostaje uznany za sprawcę tego czynu i skazany na śmierć, jednak los zsyła mu szansę ucieczki. Szalona komedia oparta na parodii znanych filmowych hitów, jak "Braveheart", "Ścigany" czy "Titanic".
"Ściągany" - TV 4, godz. 22:05

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 31.12.2021 >>

Komentarze

Skomentuj
  • do Fiedzi (gość)

    PiS-owska Szeptucha i PiS-do-dajka z burdelu TVPiS będzie udawać Pszczułke i będzie Bzykac

    30.12.2021 20:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×