Program telewizyjny na piątek, 7 stycznia 2022 roku. Sprawdź, co warto dziś obejrzeć [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Co ciekawego obejrzymy w telewizji w piątek wieczorem? Kultowy film "Król lew" w nowej odsłonie i "Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy", znakomity "Jak zostać królem" oraz nowe odcinki "Zniewolonej". To nie wszystko! Sprawdź, co oglądać 7 stycznia w telewizji.

Multimedia

Program tv na piątek, 7 stycznia 2022 roku:

Klasyczne dzieło wytwórni Disneya w nowej odsłonie. Simba przyszedł na świat jako następca tronu w królestwie, którym włada jego ojciec, lew Mufasa. Jednak nie wszyscy poddani cieszą się z jego narodzin. Dotychczas sukcesorem Mufasy był bowiem jedynie jego brat Skaza, który nie zamierza łatwo oddać władzy. Nikczemnik knuje spisek, który doprowadza do śmierci króla i wygnania jego młodego syna. Pozostając wierny naukom ojca Simba, z pomocą dwójki nowych przyjaciół, próbuje dorosnąć i odzyskać należne mu dziedzictwo.
"Król lew" - Polsat, godz. 20:00

Anglia, rok 1925. Książę Yorku, Albert, syn króla Jerzego V, zostaje poproszony o wygłoszenie przemówienia. Wystąpienie ujawnia szokującą prawdę - potomek królewskiej rodziny jąka się. Tymczasem pozycja Alberta obliguje go do publicznych wystąpień. Żona księcia, Elżbieta, szuka lekarza, który mógłby pomóc małżonkowi. Po kilku nieudanych próbach terapii księżna otrzymuje adres gabinetu, w którym logopeda amator stosuje niekonwencjonalne metody leczenia wad wymowy. W 1934 r. Albert rozpoczyna kurację pod okiem ekscentrycznego Australijczyka.
"Jak zostać królem" - TVP Kultura, godz. 20:00

Adrienne, zapracowana czterdziestolatka zmagająca się z wieloma kłopotami, wyjeżdża do Rodanthe - nadmorskiego miasteczka położonego na jednej z wysp u wybrzeży Karoliny Północnej. Przez kilka dni ma zajmować się pensjonatem prowadzonym przez jej znajomą. Z powodu zbliżającego się sztormu w hotelu przebywa tylko jeden gość, doktor Paul Flanner, który, podobnie jak Adrienne, przyjechał do Rodanthe w poszukiwaniu spokoju. Przypadkowi znajomi stają się sobie coraz bliżsi.
"Noce w Rodanthe" - TVN 7, godz. 20:00

Oparty na grze wojennej film Battleship opowiada o starciu między Ziemią, a obcą siłą zagrażającą planecie. Bitwy toczą się na morzach, lądach oraz w powietrzu. W rolach głównych Liam Neeson Taylor Kitsch, Brooklyn Decker oraz Rihanna.
"Battleship: Bitwa o Ziemię" - TVN, godz. 20:05

Ka­tia i An­driej wra­ca­ją z po­dró­ży po­ślub­nej. Ka­tia za­czę­ła stu­dio­wać me­dy­cy­nę. Te­raz chce pra­co­wać i da­lej uczyć się w kli­ni­ce Ża­da­na. Mąż Ka­tii za­mie­rza do­wie­dzieć się, kto chciał go za­bić.
"Zniewolona" odcinek 53. - TVP 1, godz. 22:15

Kylo Ren i odrodzony z popiołów Imperium złowieszczy Najwyższy Porządek rosną w siłę, a Luke Skywalker przepadł bez wieści w chwili, gdy galaktyka potrzebuje go najbardziej. Rey, pustynna zbieraczka złomu, oraz Finn, dezerter z oddziału szturmowców, łączą siły z Hanem Solo i Chewbaccą w poszukiwaniu ostatniej nadziei na przywrócenie pokoju w galaktyce.
"Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy" - Polsat, godz. 22:40

Piękna Jane Hammond jest żoną jednego z największych bandytów w mieście. Gdy mąż, Bill, obraca się przeciw własnemu gangowi - okrutnym Bishop Boys - i nieomal zostaje zastrzelony, Jane chwyta za broń. Jej odwaga wywołuje wściekłość przywódcy bandy, bezwzględnego Colina McCanna. Ostatnią nadzieją na ocalenie rodziny Hammondów staje się dawna miłość Jane, Dan Frost, rewolwerowiec, którego nienawiść do Billa ustępuje tylko uczuciu, którym darzy jego żonę.
"Niepokonana Jane" - TVP 2, godz. 23:10

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na piątek, 7.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×