Program telewizyjny na poniedziałek, 10.01.2022. Co obejrzeć 10 stycznia w TV? [PROGRAM TV, HITY DNIA]

Przed nami poniedziałek, 10 stycznia 2022 roku. Dzisiaj w telewizji czekają na Was świetne filmy! Będzie co oglądać! Sprawdźcie, co warto zobaczyć dzisiaj w TV! Oto program telewizyjny na poniedziałek, 10.01.2022.

Multimedia

Program tv na poniedziałek, 10 stycznia 2022 r.:

James Bond demaskuje Goldfingera oszukującego przy karcianym stole. Niedługo później kobieta, która została zmuszona, żeby udzielić mu pomocy zostaje zabita. Wygląda na to, że agent 007 nie ma szans, by schwytać mordercę. Bond zostaje zatrzymany przez człowieka, który planuje napad na amerykański skarbiec Fort Knox. Goldfinger nie chce ukraść z niego złota, ale uczynić je radioaktywnym na 60 lat, przez co nie będzie można nim obracać.
"Goldfinger" - TVP Kultura, godz. 20:00

Kontynuacja kinowego przeboju o losach Deadpoola z komiksu Marvela. Pracownik stołówki zakładowej cudem uszedł z życiem, ale został oszpecony w brutalnym ataku. Chciałby zostać najgorętszym barmanem sieci Mayberry. Jednocześnie poszukuje utraconego zmysłu smaku i skradzionego kondensatora strumienia. Deadpool musi zwalczyć wojowników ninja, yakuzę i hordę agresywnych psów. Odkrywa znaczenie rodziny i przyjaźni.
"Deadpool 2" - Polsat, godz. 20:05

Akcja skupiona jest na dwójce głównych bohaterów i ukazuje ich udrękę, biedę i natręctwa, wpisane w rytm miasta, które nigdy nie śpi. Inscenizacja sztuki Janusza Głowackiego łączy estetykę filmu psychologicznego i serialu komediowego.
"Polowanie na karaluchy" - TVP 1, godz. 21:00

Akcja filmu rozgrywa się między lipcem a listopadem 1944 roku. W Estonii, która spod sowieckiej niewoli przeszła pod okupację niemiecką, trwają walki między Armią Czerwoną a wojskami hitlerowskimi. Po obu stronach służą wcieleni przez najeźdźców Estończycy, którzy muszą dokonywać tragicznych wyborów.
"1944" - TV 4, godz. 21:05

Zawzięty policjant na tropie uprowadzonej przed laty dziewczynki. Serial na podstawie filmu Patryka Vegi. Handel ludźmi trwa w najlepsze. Co roku sprzedawanych jest półtora miliona dzieci. Policjant Robert Goc nie uratuje ich wszystkich, ale nie spocznie, póki nie dotrze do szesnastolatki, która przed laty została porwana niemal na jego oczach. Goca czeka konfrontacja z międzynarodową siatką przestępczą. Serial na podstawie filmu Patryka Vegi. W roli zdeterminowanego gliniarza - Piotr Adamczyk.
"Small World" odcinek 1 - CANAL+, godz. 21:50

Głównym założeniem filmu jest pokazanie wydarzeń sprzed 30 lat w kontekście całego regionu i znaczenia, jakie miały one nie tylko dla samej Litwy, ale też dla jej sąsiadów oraz państw byłego Związku Radzieckiego. Pokazuje ponadto międzynarodowy proces polityczny, jaki się odbył. Stąd włączenie do zdjęć wyjazdów na Łotwę, Estonię, Białoruś i Ukrainę.
"Litwa. W cieniu wieży" - TVP 1, godz. 22:35

Zobacz galerię

Sprawdź pełny program telewizyjny na poniedziałek, 10.01.2022 >>

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×